Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Šílená Výměna manželek: Lucie má prý dětí celkem 8, sociálka jí ale podle lidí už 4 odebrala

Výměna manželek: Lucie má 8 dětí, 4 jí sebrala sociálka
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
matka
Středeční premiérová Výměna manželek 2021 bude stát za to. Na jedné straně se představí maminka Alena, která má dospělého syna a potrpí si na pořádek a řád. Na druhé straně se seznámíme s Lucií, která má doma čtyři děti a na první pohled je z jejího bytu poznat, že uklizená domácnost jí nic neříká. Lidé z jejího okolí se začali už před odvysíláním epizody ozývat na sociálních sítích, kde tvrdí, že vše je ještě mnohem horší než to, co diváci v pořadu uvidí. Lucie totiž prý neporodila čtyři děti, ale dokonce hned osm. Polovinu jí ale odebraly úřady.

Už podle ukázek je jasné, že Výměna manželek 2021 začne zostra. Alena se zděsí nepořádku, který najde v náhradní domácnosti, kde běžně žije Lucie se svými čtyřmi dětmi a o 20 let starším partnerem Standou. Lidé z okolí této nepořádné maminky na sociálních sítích tvrdí, že vše je ještě horší než to, co se v televizi objeví.

Několik profilů přidalo na sociální sítě a pod vícero příspěvků komentáře, z nichž vyplývá, že ačkoliv do Výměny manželek šla Lucie jako matka čtyř dětí, ve skutečnosti jich má víc. S bývalým přítelem si údajně, stejně jako se Standou, pořídila také čtyři.

Osm dětí

Lucie tak má být matkou celkem osmi dětí, polovinu z nich jí prý ale odebraly úřady. „Lucie má osm dětí, s prvním chlapem čtyři a s druhým taky. Ty první čtyři děti jsou v pěstounské péči, protože její ex, ten první, mlátil jedno to malé dítě, když Lucie nebyla doma. Jak se vrátila domů, jela s tou malou do nemocnice,“ píše žena z okolí nové špindíry.

„Potvrdili týrání dítěte a odebrali jí malou, vzápětí jí odebrali i zbylé tři děti,“ dodala. Diváci se už podle upoutávek připravili na to, že první díl premiérové Výměny bude pořádný bizár, vypadá to ale, že život Lucie bude ještě šílenější, než jaký se ukáže být v pořadu.

Výměna manželek

Maminka Alena má jednoho dospělého syna a je zvyklá mít doma uklizeno, i tak si ale ráda udělá čas na odpočinek. V její rodině panuje klid a harmonie. „Chtěla jsem hlavně zjistit, jak žije jiná rodina,“ říká Alena, pro kterou se deset dní v náhradní domácnosti stanou doslova peklem. Lucie má doma čtyři děti a je partnerkou o desítky let staršího muže, který pracuje v čističce.

Obě ženy pocházejí z naprosto odlišných poměrů a to se samozřejmě odrazí na celé Výměně manželek. Jak se budou cítit v cizích domácnostech? Komu prasknou nervy? A jak zvládne Lucka zvyklá na ruch dětí pobyt v bytě, kde se jí spíš vyhýbají?

Související články

Další články