Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Šílená výměna manželek: 10 pekelných dní ve zanedbané rodině!

+ Dalších 19 fotografií
Už ve středu se můžete těšit na další pokračování oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak si poradí zkušená matka čtyř dětí Kristýna v pro ni zanedbané rodině a jestli se dokáže méně zkušená Lucka přizpůsobit typické romské domácnosti, kde péče o manžela a děti je pro ženu nade vše!

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Prahy, kterou tvoří Lucie (26), Lukáš (27) a Nikolka (18 měsíců). Na druhé straně se seznámíme s Kristýnou (32), Mírou (39), Míšou (13), Honzou (11), Dominikem (8) a Mirečkem (3), kteří žijí v Kraslicích. Manželé z Prahy se seznámili dost netradičním způsobem. Jejich vztah vznikl ve virtuálním světě. Konkrétně se dali dohromady díky hraní počítačových her na internetu.

Před nedávnem prošli obrovskou krizí, která téměř skončila rozvodem. Oba od Výměny manželek očekávají zlepšení jejich napjatého vztahu. Druhou rodinu přihlásil do projektu Míra. Přiznává, že hlavním důvodem byla finanční odměna. Po idylickém vztahu se svou manželkou ho čekají neustálé střety s náhradní ženou Lucií. Na denním pořádku budou velké hádky. Míra si bude stěžovat, že mu Lucie podrývá autoritu, neuklízí a nevaří tak, jak by si představoval. Jak tohle dopadne?

Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články