Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Šílená móda neoholeného podpaží opět v kurzu: Ženy, přestaňte se holit

Zdroj: Instagram.com
+ Další 3 fotografie
chlupy jsou in
Pamatujete si, když si někteří chlapi neholí během celého listopadu svůj knír a říká se tomu movember? Tak sebevědomé ženské pokolení samozřejmě nemohlo zůstat pozadu a vymyslelo si něco podobného. Dívky z celého světa si přestávají holit podpaží, nohy a říkají tomu #januhairy.

Studentky britských univerzit se na začátku ledna rozhodly, že chtějí mít něco podobného, jako mají chlapi movember. Vymyslely si tedy #januhairy. To znamená, že po celý měsíc leden si nebudou holit podpaží nebo nohy.

Pod tímto hastagem najdete spoustu dívek, které se nebojí pochlubit se se svým neoholeným podpažím. Některým lidem přijde něco takového nechutné, druzí se zase zastávají s tím, že ať si každý dělá co chce.

Tuto akci organizuje jednadvacetiletá Laura Jackson a má za cíl získat peníze na charitativní účely, a zároveň má pomoci ženám milovat a přijmout své přirozené ochlupení informoval Daily Mail. A co na to říkáte vy?

Související články

Další články