Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Šílená matka! Takhle zohyzdila své miminko a myslí si, že je to krásné!

Proč to dceři udělala? Je snad úplně mimo?
Zdroj: thesun.co.uk
+ Další fotografie
I mezi námi se občas najdou ženy, které by se raději matkami neměly nikdy stát! Jejich uvažování je naprosto mimo a to, co provádějí svým malým dcerám, ještě víc!

Většina z nich si léčí komplexy vlastního zpackaného života. Příroda jim pravděpodobně nenadělila do vínku tolik krásy nebo inteligence, kolik by potřebovaly. Rozhodly se tak vytvořit ze svých dětí něco, čím se vždycky chtěly stát. Většinou se jedná o nenaplněné sny samotné matky. Jak jinak tyto cíle zrealizovat než prostřednictvím své dcery.

Dostáváme se k matkám, které neváhají utratit neuvěřitelné sumy za to, aby jejich dcera byla dokonalá a žádná jiná se jí nevyrovnala. Takových případů jsou stovky. Žena svou dceru upravuje k obrazu svému až příliš a až moc brzo. Některým nebohým holčičkám byly teprve 2 roky. Za tím nejlepším výsledkem se honí především matky poznamenané špatným životem. Je až k nevíře, že existuje hromada soutěží krásy malých dívek.

Matky dlouhé hodiny líčí své dcery. Ty ochotně snášejí přehnanou péči a snaží se mamince co nejlépe pózovat před foťákem. Přitom každé děvčátko život panenky a účast na soutěžích velmi unavuje. Ženy si to ale nepřipouštějí. Je to normální?

Dělat z malé holčičky dospělou a nutit ji líčit se nebo chodit do solárka ve třech letech může mít velký dopad na její psychiku. Dívenky dostávají od matek jen jedinou radu do života. Nejdůležitější je být dokonalá! V budoucnu se jim to může pekelně vymstít.

Nebudou schopné se začlenit do kolektivu vrstevníků. Neznají totiž jinou zábavu než stát hodiny před zrcadlem. Líčit se a oblékat. Nebudou mít žádné přátele. Všichni okolo budou pro ně nedokonalí.

Budou nenávidět své tělo, pokud nebude perfektní. Problém může vyústit v anorexii a další vážné psychické poruchy. A v neposlední řadě na tom budou špatně i ve vztahu. Středobodem jejich vesmíru bude jen partnerova peněženka a vzhled.

Další matka, která má předpoklady k tomu udělat ze své dcery živou panenku, je na fotografii. Nebyla ochotná se s miminkem zvěčnit, dokud nebude mít namalované obočí. Své dceři zadělává na pěkný průšvih. Podívejte se, jak ji dokázala zohyzdit.

Související články

Další články