Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Matka hodila osmiměsíčního Olivera do vody a čekala, co to udělá: Pak mu zatleskala

Matka hodila osmiměsíčního Olivera do vody a čekala, co to udělá: Pak mu zatleskala
Zdroj: TikTok
+ Dalších 5 fotografií
tiktok
Matka dvou malých dětí sdílela na TikToku video svého nejmladšího syna na lekci plavání. Vyškolená instruktorka hodila chlapce do bazénu, ve kterém se ihned začal topit. Nečinně přihlížející matka mu jen zatleskala. Video se stalo virálním a viděly ho miliony lidí po celém světě.

Krysta Mayer (27) na sebe uvrhla vlnu nenávisti v okamžiku, kdy zveřejnila video se svým synem na platformě zvané TikTok. Teprve osm měsíců starého Olivera přihlásila na lekce plavání. Instruktorka malého chlapce vhodila do bazénu a společně s matkou čekaly, až vyplave na hladinu. Poté, co se Oliver konečně nadechl, ho ženy pochválily a zatleskaly mu.

„Oliver mě každý týden překvapuje,“ napsala Krysta. Video má již přes 51 milionů shlédnutí na TikToku a přes 20 milionů na Twitteru. Několik lidí projevilo o chlapce strach, a dokonce přáli jeho matce smrt.

@mom.of.2.boyss

Since tiktok wanted to remove this for violating guidelines. 😒 please do your research before reporting or removing

♬ original sound - mom.of.2.boyss

„Psali mi, že jsem nejhorší matka a ohrožuji své děti,“ řekla Krysta. Svůj kontroverzní příspěvek na sociálních sítích obhajuje tím, že se nejednalo jen o lekci plavání, ale i o kurz přežití. Kurz jménem Little Fins v Coloradu je údajně zaměřen na to, aby se kojenci cítili ve vodě pohodlněji.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy