Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Šílená konkurentka Evy od Vaška už míří do šoubyznysu: Slavní ji slyšeli a omdlévali!

Katka Peclová

Zatímco pěvecké duo Eva a Vašek má své obecenstvo v kategorii starší a pokročilí, jejich mladší verze Katka a Jindra se rozhodli zaútočit na spodnější věkovou hranici. Jejich videa na serveru YouTube se začínají stávat velmi populárními především pro intelektuálně nezávisle zaměřené uživatele lačnící po co největších bizarnostech.

Ženské polovičce dua Katce Peclové (18) se už dokonce podařilo dostat na párty, kde se to slavnými osobnostmi jen hemžilo. Na 33. narozeniny organizátora charitativních akcí Davida Novotného se Katka dostavila až z rodného Brna, aby nejen jemu, ale i všem na oslavě, zazpívala. Podle našich informací se při jejím výkonu některým z přítomných zpěváků udělalo nevolno a jejich spodní čelist ovládla zemská gravitace. Katka si ale užívala svůj okamžik slávy a pyšně pózovala fotografům.

„Bylo to mé první pražské vystoupení,“ libovala si Peclová, které se ujal hudební producent Jarek Šimek a Katce nabídl, že by jí složil hit. Jindra Polášek (31) na akci chyběl, a tak si Katka na pódiu veřejně střihla jen sólovku Ave Maria.

Pro ty, co ještě neměli čest se s touto dvojicí na internetu seznámit, máte na eXtra.cz skvělou příležitost.

Mohlo by vás zajímat

Další články