Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Šílená Jana Kratochvílová (66): V stínu kapradiny prozradila, proč nikdy neměla děti

+ Dalších 6 fotografií
Jana Kratochvílová (66) je jednou z nejvýraznějších osobností českého showbyznysu. Svým pronikavým hlasem dobyla české hitparády a především zaujala svým vytříbeným a jedinečným stylem. Zpěvačka se svěřila, proč si nikdy nepořídila děti. Má k tomu totiž opodstatněné důvody.

Za nejšílenější zpěvačku u nás se rozhodně považuje Jana Kratochvílová. Mnoho lidí ji má za blázna, ale ona se tak rozhodně necítí. Dala se na dráhu umělkyně a cestu zpěvačky bere naprosto vážně se vším všudy.

Dokázala se vyšplhat na horní příčky českých hitparád. Největší hit nazvaný V stínu kapradiny sice vyšel už v roce 1998, ale lidé si ho rádi poslechnou dodnes.

Úspěch sklidila i v zahraničí, a to konkrétně v Anglii, kde vystupovala pod pseudonymem Jana Pope. Zpěvačka má opravdu nezaměnitelný hlas a co se týká image, těžko by se jí kdokoliv mohl rovnat. Extravagance a jedinečnost jsou nejspíš jejím životním mottem. Vždycky vyčnívala z davu a daří se jí to i nadále. Některým by se mohlo zdát, že Jana se narodila na jiné planetě, tak tomu ale není, pochází totiž z Moravy.

Zpěvačka ale nikdy nepřivedla na svět potomka. Už dlouhé roky žije s partnerem Jiřím Georgem Hrubešem, na děti však nemá ani pomyšlení. Je opravdu škoda, že její skvostný hlas nikdo nezdědí. Jana k tomu má ovšem své důvody. Vysvětlila, proč si nikdy nepořídila dítě. „Odjakživa jsem cítila, že děti nemusím v tomto životě mít, že mám jiný úkol,“ řekla Kratochvílová v rozhovoru pro Blesk.

„My tu naši energii chceme dát skrz muziku celému světu, nejenom jednomu dítěti. Je ale fakt, že do takového světa jsem děti ani přivést nechtěla. A dokud se nezmění, neudělám to,“ ujasnila podivínská zpěvačka Jana Kratochvílová.

Související články

Další články