Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Šílená influencerka nechala potetovat svou kočku: Tohle je týrání, jdi pokérovat sebe, náno, píšou

Šílená influencerka nechala potetovat svou kočku: Tohle je týrání, jdi pokérovat sebe, náno, píšou
Zdroj: archiv Elena Iwanickaya
+ Dalších 6 fotografií
Fitness maniačka a influencerka Elena Iwanickaya z Ukrajiny vyvolala na sociálních sítích obrovskou bouři nenávisti. Stalo se tak poté, co si lidé všimli, že její kočka rasy sphynx je potetovaná. Uživatelé Instagramu zuří a Eelenu zahlcují komentáři, ve kterých ostrými slovy nešetří.

Influencerka Elena Iwanickaya z Ukrajiny je zřejmě jednou z nejšílenějších a aktuálně i nejnenáviděnějších žen na Instagramu. Svou kočku rasy sphynx nechala potetovat a ta tak nyní na hrudi nosí vyobrazení okřídleného Anubise, egyptského boha.

Na stories měla Elena i video, které ukazovalo, jak tetování kočky probíhalo. Ta byla v bezvědomí, v pacce měla kapačku a tatérka mezitím jehlou vpravovala inkoust pod její kůži. Lidé se bouří a ukrajinské influencerce nadávají a píší, že svou kočku týrá.

Elena si nenechává nic líbit a lidem odpovídá. Tvrdí, že její kočka, která má mimochodem i vlastní profil na Instagramu, se má lépe než kdejaký člověk. Denně si prý pochutnává na ústřicích a od paničky dostala slib, že nikdy nebude kastrovaná. To je podle Eleny teprve skutečné týrání.

Nenávist

Lidé hvězdičce Instagramu nadávají ve velkém, komentářů, ve kterých ji urážejí nebo obviňují z týrání, jsou pod jejími příspěvky už stovky. Nic na tom nemění ani fakt, že Elena dle svých slov mluvila s veterinářem, který tetování schválil. Na to lidé odpovídají, že není šílená jen ona, ale i veterinář. Na potetovanou kočku se podívejte v galerii.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy