Pokud jste si mysleli, že smrtící hra Modrá velryba je už dávno pryč, tak jste byli na omylu. Nyní se objevil další zdrcující příběh teprve třináctiletého chlapce z irského města Sixmilebridge, který se rozhodl, že si zkusí zahrát tuto děsivou hru.

Naneštěstí pro něj a celou jeho rodinu to skončilo sebevraždou malého kluka. Tělíčko chlapce našel jeho otec kousek od jejich domu. „Hledal jsem ho, telefon mu zvonil. Myslel jsem si, že je to dobré znamení. Najednou jsem ho uviděl, jak leží u řeky hlavou dolů. Snažil jsem se ho oživit a volal jsem záchranku. V hloubi duše jsem ale věděl, že můj chlapeček už odešel na druhou stranu,“ oznámil otec.

Nešťastný otec začal okamžitě zjišťovat, z jakého důvodu mohl chlapec spáchat sebevraždu. Nakonec se dopátral toho, že jeho syn nejspíše hrál nebezpečnou hru Modrá velryba. „Rodiče si často neuvědomují, jak moc se jejich děti zapojují do virtuálního světa. Pro ně je vše realitou,“ řekl Greg deníku Irish Mirror. Otec se nyní snaží varovat všechny rodiče, aby bedlivě hlídali své nezletilé děti, co zrovna dělají na internetu.

„Můj syn měl důvod žít! Nenechal ani žádný dopis na rozloučenou,“ dodává. V současné době případ prošetřuje policie, která buď potvrdí, nebo vyvrátí, zda šlo opravdu o Modrou velrybu.