Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

ŠÍLENÁ fakta o předávkování Demi Lovato. Okolí o závislosti vědělo, všichni ale seděli se založenýma rukama!

Demi Lovato na tom byla špatně delší dobu.
+ Dalších 97 fotografií
Nezvládla tu slávu, peníze a všude přítomné fanoušky? Zpěvačka a herečka Demi Lovato (25) měla již v minulosti potíže s alkoholem a drogami, ale po dlouhé odvykací kůře byla čistá. Dlouhých šest let vydržela, nakonec však pokušení znovu podlehla. Již delší dobu lítá opět v drogách a jiných omamných látkách.

Z jejího sídla ji v úterý dopoledne odvezla sanitka, jelikož záchranáři obdrželi telefonát o předávkované majitelce villy za více než 8 miliónu dolarů. Řeč je o zpěvačce a herečce Demi Lovato, která to noc předtím přehnala a její přátelé tak museli zavolat o pomoc.

„Hlavně přijeďte bez zapnutých sirén a majáků,“ žádal jeden z přítomných dispečera podle informací TMZ. Přátelé Demi měli předem naplánované, jak a co udělat, jelikož se dostávají na povrch informace o tom, že o její závislosti věděli, ale nijak nezakročili.

Zarážející také je, že její přátelé měli po celou dobu u sebe Naloxon (prodávaný v USA pod názvem Narcan, v Česku pod názvem Naloxone WZF Polfa nebo Suboxone). Je to lék používaný k zastavení účinků opioidů, a to zejména při předávkování. Proto je zcela jasné, že s podobnou situaci počítali.

Policie na místě údajně pořídila fotografie náčiní, které sloužilo na aplikaci drog. Strážci zákona také v domě objevili zbytky drog. Demi se ale střetu se zákonem nemusí obávat, portál DailyMail informoval, že jí za držení nelegálních látek nic nehrozí.

Demi se k alkoholu a drogám vrátila po rozchodu s Wilmerem Valderramou (38) v roce 2016. Proč rodina a přátele nezasáhli, když měli podezření, že zpěvačka není v pořádku?

Mohlo by vás zajímat

Další články