Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Šílená Berenika Kohoutová: Ukázala NAHOU ZADNICI a VENUŠINY KULIČKY!

+ Dalších 20 fotografií
Proboha!
Berenika Kohoutová (28) se rozhodla dostát své pověsti nestydatého blázna. Herečka z Ordinace nebo Modrého kódu vystavuje intimní partie ráda a často. Poprvé překročila hranici minulé léto, kdy do hledáčku fotoaparátu vyšpulila nahou zadnici. Tentokrát ale zašla ještě dál, ukázala nejenom nahý zadek, ale i Venušiny kuličky a vibrátor!

Že se toho Berenika Kohoutová (28) nebojí, ví celé Česko už skoro rok. Tahle holka by sice mohla (a měla) mít stud v popisu práce, rozhodla se ale, že se vydá jinou cestou. Herečka se znovu kompletně odhalila!

Nejdřív špulila zadnici, potom pózovala v obtažených plavkách, dokonce se vyfotila i na toaletě při výkonu tělesných potřeb. Ačkoliv se Kohoutová může chlubit členstvím v klubu žen s pěknými křivkami, její fotky nezavadily o vkus ani v těch nejbujnějších představách.

Tentokrát se Berenika nechala zvěčnit v naprosté nahotě, kromě holého pozadí ale ukázala i něco víc. Společnost jí totiž dělá vibrátor a Venušiny kuličky, jejichž účel a použití snad nemusíme podrobněji vysvětlovat. „Ženy ženám. Miluju být žena,“ připsala Kohoutová ke snímku.

Hvězda Ordinace v růžové zahradě nebo Modrého kódu zažehnala smršť kritických komentářů, jejich přidávání rovnou zakázala. A i když jde v záplavě jejích bizarních fotek o jednu z lepších, není pochyb, že by jí lidé její potrefený exhibicionismus dali zase pořádně sežrat.

Mohlo by vás zajímat

Další články