Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šílená antihvězda ze slovenského Farmáře: Kleopatra z Turca má nedostatek sexu, proto drsně zametla se svým zajíčkem!

Kleopatra z Turca, slovenská „antihvězda“, se bude rozvádět, jejímu
manželovi-alkoholikovi totiž řádně nestojí penis.
Zdroj: Facebook

Velmi smutný příběh teď prožívají spolu se svou modlou fanoušci slovenské anticelebrity Martinky Zuzaniakové, které nikdo neřekne jinak než „Kleopatra z Turca“.

Martinka se proslavila tím, že v různých seznamovacích reality show putovala od nápadníka k nápadníkovi, až nakonec zakotvila v manželství s alkoholikem Martinem Chovancem (33).

Ten se už na jejich svatbě zlil tak, že nebyl schopen rovně stát před objektivy a kamerami a říci své „ano“, natožpak vykonat o svatební noci řádnou manželskou povinnost.

Bohužel tato indispozice s poruchou erekce evidentně trvala nejen po dobu svatební noci, ale během celého trvání ročního manželství. „Keď máme sex raz za mesiac, tak som rada. Nestojí mu,“ prozradila Martinka pro slovenský týdeník Plus 7 dní

Proto se poučte, pánové – být ochlasta, co vypije mnoho „krýglů“, je sice v ranku mužských přátel cool, ale s poruchou erekce už se nikdo příliš chlapácky nechlubí. A kdo z mužů by chtěl být v produktivním věku takto fatálně k nepoužití?

Související články

Další články