Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Šílená Američanka chladnokrevně VYŘÍZLA ženě z dělohy nenarozené dítě! Michelle poprvé promluvila o hrůzném činu!

Zdrcená Michelle se podělila o svůj příšerný zážitek v show
Dr. Phila.
Zdroj: Dr.Phil
+ Další fotografie
Téměř po roce sebrala mladá maminka všechnu sílu, která jí zbyla, a rozhodla se o svůj nejhorší zážitek v životě promluvit v show Dr.Phila. Prozradila šokující výpověď, při níž se neubránila slzám. Michelle se doposud nedokázala s vraždou svého dítěte srovnat a bude trvat ještě dlouho, než se s touhle zrůdností zcela vyrovná.

Američance Michelle Wilkins (27) se stalo něco tak příšerného, co si pravděpodobně nepředstavovala ani v těch největších nočních můrách. Těšila se na radostné chvilky se svým miminkem, které mělo za pár měsíců přijít na svět. Plánovala budoucnost a nemohla se dočkat, až svou holčičku poprvé v životě chytne do náruče. Ani ve snu by ji nenapadlo, jak rychle se její sny rozplynou.

Loni v březnu, tehdy byla Michelle v sedmém měsíci těhotenství a všechny její přípravy na příchod děťátka se blížily k zdárnému závěru, z inzerátu vyčetla, že jistá Dynel Lane (36) prodává těhotenské šaty. Neváhala a vydala se do domu porodní asistentky.

Šílená žena ji místo pomoci napadla nožem a bestiálně jí vyřízla její dceru Auroru z těla. Těsně po napadení Michelle omdlévá bolestí. Když se probouzí, zjišťuje, že její život lékaři zachránili, avšak chvíle úlevy tímto končí. Záhy se dozvídá, že její milovaná holčička bestiální útok nepřežila. V show Dr. Phila detailně popisuje, jak k napadení došlo.

„Nejdříve jsem dostala agresivní ránu do zad, přičemž jsem se jí ptala, co to má znamenat, že jí nechci ublížit a chci odejít. Přistoupila jsem ke dveřím a chtěla jsem odejít, ale ona mě hrubě chytila a začala táhnout zpět do domu směrem ke koupelně. Chvíli jsme se strkaly na chodbě a já jsem se snažila prodrat zpět k vchodovým dveřím. Dostaly jsme se až k ložnici, přičemž Dynel křičela, že na mě zavolá policii. Poslední, co si pamatuji, je, že se mě snaží udusit polštářem a pak mi lije něco na břicho.“

Dynel Lane se snažila porotu obměkčit tím, že před deseti lety také přišla o dítě. S tím ale v žádném případě nepochodila a vyslechla si trest odnětí svobody v trvání 100 let.

Související články

Další články