Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Síla vůle Jiřího Pomeje (†54): Neměl přežít ani Vánoce, nevzdával se do poslední chvíle!

+ Dalších 24 fotografií
RAKOVINA
I když na veřejnost přicházely zprávy o tom, že stav Jiřího Pomeje (†54), který v úterý odpoledne skonal, je pořád stejný, lékaři hned po podzimním stanovení diagnózy rodině jasně řekli, že jejich blízký tu už nebude dlouho. Herec ale přesto všechny překvapil, když se zhoubnou a neléčitelnou nemocí bojoval mnohem déle, než kdokoli mohl čekat.

„Jirkově blízkým samozřejmě nikdo neřekl přesně, jak dlouho tu ještě bude. Doktoři říkali, že možná pět dnů, možná pět týdnů, možná pět měsíců. Ale nedávala se moc velká šance tomu, že by vzdoroval nemoci v posledním stadiu i přes Nový rok. Všechny tím šokoval a dojal,“ dozvěděli jsme se od důvěryhodného zdroje blízkého rodině Jiřího Pomeje (†54).

Ten si tak nakonec k dobru přidal další dva měsíce a do poslední chvíle odmítal, že by snad mohl prohrát. A to přesto, že zhubl i třetinu své váhy, což naznačovalo, že nemoc bohužel vítězí.

„Říkal, že tu bestii zničí. Že se mu to podařilo jednou a zvládne to podruhé. Nikdy nepropadl depresím, i když to měl někdy hodně těžké,“ prozradil eXtra.cz jeho nejbližší kamarád Pavel Pásek.

Jiří Pomeje skonal v úterý po šestnácté hodině, zarmoutil tím všechny své kamarády.

Mohlo by vás zajímat

Další články