Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Síla dušičkového ÚPLŇKU zasáhne všechny: Připravte se na pláč a chaos!

Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Démonický Měsíc
Extrémní síla dušičkového úplňku může způsobit nedozírnou katastrofu. Slabší jedinci by se měli zabarikádovat a nevycházet. Kromě toho, že se budou pokoušet o kontakt s pozemským světem zesnulí, probudí magie Měsíce i démony. Kolotoč neblahých událostí vypukne už ve středu v 18:45 hodin!

Čtvrt hodiny před středeční sedmou večer se přižene dušičkový úplněk. Síla Měsíce dosáhne svého vrcholu a podle astrologů se neblahým následkům vyhne jen málokdo.

Magická moc úplňku se díky blížícímu se svátku všech zesnulých mnohokrát znásobí, a tak moc Měsíce pocítí i méně citliví jedinci. Neplánujte si tedy na středu žádné nebezpečné aktivity, dlouhé cesty ani magické rituály. Naopak se snažte den prožít v klidu a soukromí vlastního domova.

Už v dávných dobách bylo toto zatmění považováno jako předzvěst hrůzných katastrof. Spousta lidí bude stát na rozcestí. Dávejte si velký pozor, protože se může stát, že uděláte špatné rozhodnutí, kterého budete až do konce života litovat. Může se vám také razantně změnit nálada. Pocity smutku, chaosu nebo méněcennosti vás mohou ve středu přepadnout. Nepropadejte však panice a snažte se vše řešit s chladnou hlavou.

Nelze však vyloučit, že démonické síly se vám obloukem vyhnou. V takovém případě je ale potřeba počítat se snahou záhrobí o spojení s pozemským světem. Právě nesmírná moc Měsíce v kombinaci s blížícími se Dušičkami způsobí, že o sobě dají vědět mrtví, jež na druhé straně stále nedošli klidu.

Související články

Další články