Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Šikovný Michal Hrdlička: Plíšková mu dala na starost své miliony!

Zdroj: instagram
+ Dalších 6 fotografií
Z milence manažerem. Taková je ve zkratce vztahová cesta Michala Hrdličky a jeho úspěšné tenistky Karolíny Plíškové. Nejdřív ji okouzlil svým šarmem, pak svými obchodními činnostmi. A vyplatilo se. Karolína mu věří jako nikomu jinému.

Podle informací deníku Blesk ukončila tenistka spolupráci s agenturou Česká sportovní, kde byla 4 roky. Tato agentura zastupuje i další tenisové hvězdy, třeba Tomáše Berdycha nebo Petru Kvitovou.

"Tuhle změnu jsem chtěla, Michalův tým má se sportovním marketingem bohaté zkušenosti a už teď vidím výsledky," řekla Plíšková Blesku. "Byla to pragmatická dohoda všech stran," dodává nový manažer Hrdlička

Ze smlouvy s předchozí agenturou se bude muset Plíšková "vyplatit", což ji v tomto případě může stát pěkné miliony. Ale i tak si myslí, že se jí přechod k Hrdličkově týmu vyplatí.

Podíly za její výhry ale místo do stávající agentury poputují k Hrdličkovi. Což může být v rámci jejích příjmů pořádný balík Už jenom na prize money vydělala 195 milionů korun.

Po vyhazovu z Novy se teď Hrdlička bude moci věnovat své lásce na 100 %. Už takhle ji doprovází na světových turnajích a Karolína si toho váží. Teď se ale navíc bude starat o komunikaci se sponzory, marketing, společenské akce, charitu, rozhovory, tiskové konference a také sociální sítě. Má co dělat!

Související články

Další články