„Strašně to pálilo. Jako bych měla hlavu v jednom ohni, musela jsem hned za doktorem,“ vzpomíná dívka. Nakonec měla popáleniny prvního stupně a vlasy už nešlo zachránit. Půlka z nich byla nenávratně zničená!

„Moje dlouhé vlasy byly to jediné, co jsem na sobě milovala. Ztratila jsem je naprosto bezdůvodně,“ vzpomíná. Jenomže škola nezvolila pro tyrana dostatečně velký trest a Hannah by ho musela vídat každý den! To naštvalo její maminku, která jí založila na Facebooku stránku „Spravedlnost pro Hannah“.

A ze dne na den začala Hannah dostávat podporu z celého světa. Nespravedlnosti si všimla i místní média a začala o dívce psát. Nakonec byl šikanátor přemístěn na jinou školu a ona si konečně mohla oddechnout.

Mezitím jí kadeřnice ze sousedství nabídla zdarma své služby. Vzala si zničené vlasy do parády, z půlky holé hlavy udělala „cool“ účes, který jí nakonec záviděla celá škola! Z nenápadné Hannah se stala punková rebelka a nyní pomáhá obětem šikany, jako bývala ona.

„Jsem sice mladá, ale teď vím, co je dobré a co špatné,“ uzavírá Hannah. Z té se stala inspirace pro tisíce náctiletých.