Vyvolení mají už delší dobu pifku na Romanu Fabiánovou (32), která podle nich ve Vile neustále křičí, nikoho nepustí ke slovu a každému se snaží zavděčit. Tentokrát už ale jejich stížnosti byly na Romanu moc a psychicky se sesypala.

Štáb dal VyVoleným úkol, aby každý z nich řekl, co se mu na Romaně nelíbí. Jednotliví soutěžící začali hlasité Ostravačce vytýkat její chování. Jako první zvýšil hlas Vladko (35), který řekl, že nesnáší Romaniny neustálé nic neříkající monology a nejvíc ho vytočil její poslední hysterický záchvat po tom, co se VyVolení měli na zahradě symbolicky rozloučit se Zdeňkou, která ze soutěže vypadla. „Jasně jsem ti řekl, drž už tu hubu,“ začal zvyšovat hlas Dobrovodský a to už Romaně padala čelist. Na rozdíl od jiných se ale Vladko snažil Romaně vysvětlit, že si musí vybudovat mantinely a nenechat se sebou jednat jako s nesvéprávnou. „Byl jsem ten první, kdo s tebou o tom na začátku mluvil, jen si vzpomeň,“ řekl Fabiánové rozohněný Vladko.

Nejvíc ale Romanu dostala Eva Feuereislová (23), která si s ní nesedla už od začátku. Přestože se sama ve Vile předvádí, jakoby už měla pomalu na chodníku slávy svou hvězdu, a neustále proskakuje zadkem Vladkovi, strefila se do toho nejcitlivějšího místa. Fabiánová sice není žádný svatoušek, ale její dcera Nikolka je pro ni všechno. To Feuereislová dobře ví a opět zopakovala to, čím už Romanu jednou rozbrečela. „Tvoje rodina se za tebe musí stydět. To, co tady předvádíš a jak se chováš, je hrozné. Doufej, že tvoje dcera tohle neuvidí,“ pronesla Eva a to už byla pro Romanu poslední kapka.

Začala brečet a vypadalo to, že bude muset každou chvíli vyhledat pomoc odborníka. Nakonec Fabiánová útok ustála a vypadalo to, že si zřejmě dobře míněné rady některých VyVolených vzala k srdci.