Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Šikana na party Survivoru? Kdo se zaměřil na Nikolu Čechovou a proč už nechce být v alianci s Chili a Veronikou

Survivor Česko 2022: Chili, Nikola Čechová a Veronika Havlik se šikanovaly na večírku
Zdroj: Se souhlasem Shopaholic Nikol
+ Dalších 21 fotografií
Survivor

Na ostrově tvořily nerozlučnou alianci, která je nakonec stála šanci zabojovat o celkové vítězství, Nikola Čechová, Chili a Veronika Havlik spolu ale drží i po návratu do Česka. A i nyní pokračují v šikanózních praktikách, které jim někteří fanoušci Survivoru horlivě vyčítali. Tentokrát se ale právě Havlik zaměřila na Čechovou, která si na šikanu postěžovala na Instagramu. Znamená to konec trojhlavé saně? Nikola chce opustit alianci, Chili už je prý také out. 

Pokud někdo zažil po návratu z Dominikánské republiky tvrdý střet s realitou, byly to Veronika Havlik, Chili a Nikola Čechová. Právě tyto tři soutěžící se totiž staly terčem nechutných útoků a mnohdy i přání smrti. Ony se ale rozhodly nenávistné zprávy hodit za hlavu a předvádí, jak moc nad věcí dokážou být.

Nejenže páteční sraz téměř všech soutěžících Survivoru, na kterém chyběly jenom Bára Jánová, která má prý nemocného pejska, a Xénie, která je podle informací eXtra.cz zraněná, dokázal, že mezi soutěžícími neexistuje žádná zášť, jediný, koho Havlík a Chili “šikanovaly”, byla Nikola Čechová, o čemž si postěžovala na Instagramu

Aliance se rozpadla

Zatímco Chili svou nejlepší kamarádku natáčela neustále u jídla, Havlik ji tropila jednu schválnost za druhou. Nejvtipnější bylo asi, když jí muffin otiskla do tváře. “Já nevím proč, ale neustále mě někdo natáčí při jídle. Normální šikana vám říkám,” postěžovala si Nikola, která přesdílela storíčko Chili, na kterém obíhá raut a snaží se ulovit nějaké jídlo.

Nejvtipnější byla ale asi scéna ze zadní sedačky auta, kterým se holky přesouvaly nejspíš již ze Survivor party do Prahy. “Tady řešíme záhadu mých šilhavých očí,” postěžovala si zase Nikola. “Myslíte si, že Niky šilhá?” zeptala se hned Veronika a přidala se hned i Chili. “Trošku. Všimla jsem si toho dřív,” přisadila si.

“Chtěla bych říct, že s váma nechci být v alianci. Nechci být svatá trojice, buďte si dvojice,” dodala Nikola, která už předtím hodně vtipně Chili oznámila, že ji vyřazuje ze hry, když jí dala přesnídávku s nápisem “Chili out”. “Chili, kmenovka rozhodla,” smála se Čechová své kamarádce.

Holky tak každým svým krokem dokazují, že se neberou příliš vážně a je s nimi velká sranda.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy