Evita Delmundo (20) se narodila jako druhá z pěti dětí, její matka je Filipínka a otec pochází z ostrova Borneo. Od malička snila o chirurgickém odstranění svých znamének, na kterých vyrůstají tmavé chlupy, ale doktoři to vzhledem k jejich množství považovali za velice riskantní zákrok.

Evita má nadměrné množství chlupatých znamének, které pokrývají značnou část jejího těla a obličeje. Na krku má velké mateřské znaménko, které sahá až na rameno. Právě kvůli svému vzhledu si prožila ve škole peklo. Spolužáci jí nadávali, smáli se jí a vymýšleli různé přezdívky. Na tohle období nevzpomíná ráda, ale je za něj vděčná protože, z ní udělalo silného a nebojácného člověka.

Evita přiznala: „Rozhodně to pro mě nebylo snadné. Stala jsem se obětí šikany už na základní škole, ostatní děti na mě pokřikovaly, že jsem monstrum. Opravdu to pro mě nebylo lehké jako pro mladou dospívající dívku. Neměla jsem od základní školy žádné přátele, nikdo se mnou nechtěl sedět v jedné lavici nebo jíst u jednoho stolu.“

Mladá dívka už na chirurgické odstranění znamének dávno zapomněla, a rozhodla se přihlásit do Miss Universe Malajsie. Momentálně čeká na výsledky o přijetí do soutěže. Pokud by dál nepostoupila, vůbec si z toho těžkou hlavu dělat nebude. Chce se přihlásit do spousty dalších soutěží krásy. Přiznává, že tím, jak dospěla se naučila milovat sama sebe. Ráda by svým příběhem inspirovala a podpořila lidi se stejným problémem.