Spolužáci na základní škole umějí být krutí a své o tom ví i Anička Šulcová. Ta letos na plné čáře zvítězila na Blogerce roku a dostala se tak na youtuberský vrchol. Internetová hvězda, která pravidelně oslovuje desetitisíce fanoušků, prozradila, co tkví za jejím úspěchem. A svěřila se i o nepříjemných zážitcích z dětství.

„Možná je ten úspěch v těch lidech, kteří nikdy nevěřili, že bych mohla něco dokázat a podceňovali mě. To mi dodává sílu a motivaci, abych se dostala ještě výš,“ řekla Anička pro server Super.cz.

„Byla jsem podceňovaná od spolužáků na základce. Byly tam narážky, že ze mě nikdy nic nebude. První problém byl, že jsem vybočovala a nosila jsem jiné oblečení než ostatní. Nosila jsem třeba legíny, což tenkrát nenosil nikdo. Pak jsem začala poslouchat popovou hudbu, která nebyla zvykem,“ dodala Šulcová.

Žádná traumata z pichlavých poznámek někdejších spolužáků si však nenese. Anička je krásná a chytrá zároveň a přesně ví, co chce. Není pochyb, že má před sebou zářnou budoucnost.