Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Šibalka Aneta Vignerová: Vzkaz o těhotenství a druhém malém Kolečku

Aneta Vignerová a Petr Kolečko dorazili se synem Jiříčkem.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další fotografie
rodina

Aneta Vignerová (34) rozvířila stojaté vody sociálních sítí, když na nich zveřejnila tajemný vzkaz o těhotenství. Gratulace se začaly jen hrnout. Modelka eXtra.cz prozradila, jak se to s jejím druhým miminkem má.

Půvabná misska Aneta Vignerová mate fanoušky. Maminka skoro dvouletého syna Jiříčka, kterého má se scenáristou a režisérem Petrem Kolečkem (37) totiž napsala na svůj Instagram: "Těhotenství. Najdi rozdíl." A rázem utrhla lavinu gratulací k druhému požehnanému stavu. Další se dotazují, jestli bude druhý Kolečko, případně podotýkají, že má Aneta nápadně větší prsa.

Tajuplná modelka ale všechny komentáře nechala bez reakce. Anetu jsme proto oslovili, aby do celé věci vnesla jasno. Na přímý dotaz, jestli je těhotná, odpověděla následovně: "Ahojky, nejsem," pravila pro eXtra.cz. "Měla jsem kratší vlasy a velká prsa, teď nemám ani jedno," vysvětlila význam vzkazu se smíchem. Aneta, která kromě Jiříčka vychovává i Petrovy další dvě děti z předchozího manželství, nám ostatně už před časem sdělila, že současný počet ratolestí považuje za dostatečný...

O případném druhém těhotenství zatím neuvažuje. "Mně se o tom mluví špatně, protože dítě je obrovský dar. Ještě když vidím, že některé rodiny dítě mít nemohou a trpí tím, je to takové troufalé vůbec něco říct. Petr má z prvního manželství ještě dvě děti, a tak si myslím, že to stačí," dodala s tím, že si chce Jiříčka pořádně užít.


Související články

Další články