Davida Šína jsme chtěli požádat o rozhovor. Zavolali jsme mu, ale vždy vysmátý Shrek neměl vůbec dobrou náladu. Za všechno může Policie ČR.

Karlovarští kriminalisté totiž pátrají po násilníkovi, který napadl ženu v Krušných horách. Při vyšetřování podobných případů vzniká identikit pachatele, který pak policisté posílají do médií.

A to je právě kámen úrazu. David Šín je přesvědčen, že policie nepostupovala správně, když identikit vznikal. Šín tvrdí, že policisté prostě vzali fotografii z jeho archivu, trochu ji upravili a vyslali do světa, že hledají násilníka.

Nejhorší na tom všem je, že David žádný násilník rozhodně není. Nyní musí chudák čelit nepříjemným dotazům, co má společného s kriminálním či­nem.

Samozřejmě, že nic! Jenže násilník má stejné rysy, jaké můžeme vidět na Davidově fotografii.

„Ani mi dnes nevolejte. Fakt nemám na nikoho náladu. Chci si hlavně zjistit, kdo všechno tu fotku vydal. Takhle to přeci nejde,“ uvedl pro eXtra.cz rozlícený Shrek.

A my se mu vůbec nedivíme. Pokud policisté skutečně vzali jeho soukromou fotku a udělali z něj násilníka, je to skandál. Policisté pochybení odmítají, ale Shrek uvedl, že se bude soudit.