Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Shrek v Česku bude! Zonyga s Jirešovou si mohou oddechnout, o statisíce nepřijdou

Už to málem vypadalo, že po nedávném krachu muzikálu Robinson padne i další dílo, Shrek, v kterém hrají například Ivana Jirešová (40), Jiří Zonyga (53) a další. Produkce ale hlásí, že sobotní premiéra ani další představení nijak ohrožena nejsou. Hvězdy tak nebudou finančně na suchu!

Rozruch vznikl kvůli zprávě společnosti Ticket Art Praha, která na svých stránkách oznámila, že se všechny termíny ruší. A protože na dílu produkčně spolupracovala, stejně jako na Robinsonovi, zkrachovalá producentka Ema Krahulíková, strach ze zmaření měsíců práce na dalším projektu byl oprávněný.

Jenže režisér Roman Štolpa, který dílko vydupal ze země, našel novou produkci a zkouší s herci dál. Nejen podle něj není premiéra v ohrožení.

Oznámení Ticket Art Praha, dle kterého měla být všechna přestavení muzikálu Shrek zrušena, je lživé. Plánovaná představení se uskuteční,“ dušuje se produkce muzikálu. A skutečně, i samo původní prohlášení Ticket Artu se změnilo a zmínka o zrušených termínech zmizela.

Podle tvůrců nedorozumění vzniklo tak, že prodejce lístků nechtěl dát nové produkci peníze za dosud udané lupeny. To se dá jistě pochopit. Proto začal vracet peníze zákazníkům a firma, jež nově stojí za dílem, lístky nyní prodává přes jiné sítě. Snad nešlo o konkurenční boj, stoprocentním vlastníkem nové produkční firmy je totiž žena, která je zároveň manažerkou největší české prodejní společnosti lístků.

Mohlo by vás zajímat

Další články