Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Shozená kila v Patricii Solaříkové vyvolala sexuální touhy. V posteli měla mít dokonce dva najednou!

Herečka vypadá lépe než kdy předtím a také se v ní probudil ďáblík.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
Ta holka se vážně nezdá. Zatímco její postava v Ulici strádá a žádný muž se kolem ní netočí, tak v soukromí je to pravý opak. Poté, co zhubla a vypadá více než sexy, tak to začala střídat jako ponožky. Dokonce bývalému příteli zapomněla tak trošku oznámit, že už má v srdci (a v kalhotkách) jiného!

Hvězda nekonečného seriálu Ulice Patricie Solaříková (27) vypadá jako andílek, ale přitom je to pořádný ďábel. Co se týká střídání partnerů, tak si nebere žádné servítky. Dokonce místo plánování svatby jednoho vystřídala, aniž by mu pravděpodobně řekla, že už se vedle ní v posteli probouzí jiný.

A prozradila ji sociální síť, na tu by si radši měla herečka dávat víc bacha, když chce podvádět. Ještě na jaře se chtěla vdávat se svým dlouholetým přítelem Alešem, kterého ale vystřídala za bubeníka kapely Eddie Stoilow Marka Fryčáka.

Prostě chemii neovlivníš a zdá se, že shození pár kil v Patricii vyvolalo tak neskutečné choutky, že prostě chtěla vyzkoušet, jak dlouho potrvá, než někoho sbalí. A opravdu to dlouho netrvalo, jenže to byla taková rychlost, že to nepostřehl ani chudák Aleš.

Tak snad to sexy blondýnce vydrží s Markem déle a hlavně, když bude chtít jít o postel dál a vyměnit ho za jiného fešáka, snad to udělá dřív, než si s někým opět začne. Je to prostě ďábel, žádná slušňačka jako v Ulici.

„Ano, s Alešem jsme se bohužel ke konci léta rozešli a je i pravda, že momentálně tvořím pár s Markem, ale to je poměrně čerstvá záležitost a rozhodně se tyto dva vztahy nepřekrývaly,“ uvedla Solaříková.

Související články

Další články