Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Show Zlatá Maska: Pod maskou rozkošné Pandy se ukrýval slavný Terminátor

Show Zlatá Maska: Pod maskou rozkošné Pandy se ukrýval slavný Terminátor
Zdroj: archiv Zlatá maska
+ Dalších 7 fotografií
zábavný pořad
Zlatá maska v neděli večer naposledy běžela v hlavním vysílacím čase. Televizním divákům se show tolik nelíbila, proto ji nahradí detektivní seriál. Nic dalšího se však nezměnilo a opět jste mohli vidět české a slovenské hvězdy v prapodivných maskách, které tančily a zpívaly. Tentokrát Zlatou masku opustila Panda, pod maskou se ukrýval Karlos Vémola (35).

V dnešním dílu se diváci show Zlatá maska mohli kochat Zmrzlinou, Pandou, Bubákem, Robotem a Králíkem. Mezi detektivy se ve čtvrtém dílu objevila nádherná modelka Andrea Verešová Tentokrát jednotlivé masky nejen zpívaly, ale také prozradily dvě indicie, z čehož je jedna falešná a jedna pravdivá.

Postup si tentokrát vytančily a vyzpívaly masky Robota, Králíka a Bubáka. "Zatím moje nejoblíbenější postava," chválil Jakub Prachař "Já jsem rozpolcená," spráskla ruce Bohdalová "Už to mám! To je Chuck Norris a to jsou sestry Norrisové, tak," vtipkoval o Králíkovi Hudák, hádal podle indicií. "Podle těch vočí upřímnejch, to je pak Čekovský tohleto," tipnul si nakonec Prachař. "Já si dovolím potvrdit, že tohle bylo lepší, než originál," usoudila Verešová, když dozpívala Zmrzlina.

Terminátor v kostýmu Pandy

Na konci pořadu se muselo rozhodnout mezi Zmrzlinou a Pandou. Nakonec však diváci poslali dál Zmrzlinu. Pod maskou Pandy se ukrýval Karlos 'Terminátor' Vémola Detektivové tipovali Xindla X, Bokmajstera, Ivana Vodochodského nebo dokonce Majka Spirita

"Rytmus je jeden z důvodů, proč jsem tady, protože moje děti tuhle show úplně milujou," přiznal Terminátor. Jediný, komu prozradil, že bude v show, jsou právě jeho děti.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy