Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Show Zlatá maska opustil Ufon: Češi tleskají, Slováci se ptají, kdo je ten mladík

Kdo se skrývá pod maskou Ufona?
Zdroj: TV Prima archiv
+ Dalších 5 fotografií
zpěv
V posledním odvysílaném dílu show Zlatá maska šel z kola ven Ufon. Ten si mezi diváky našel spoustu fanoušků a někteří Češi se na sociálních sítích chlubí tím, že celou dobu tušili, kdo se pod maskou skrývá. Svou identitu po vypadnutí odhalil David Kraus (40) a zatímco čeští diváci chválí jeho výkon, Slováci se ptají, kdo to vůbec je.

Show Zlatá maska v neděli večer definitivně opustil David Kraus, který se skrýval pod maskou Ufona. Jeho odhalení bylo překvapením pro porotu i pro některé české diváky, většina z nich však tvrdí, že jeho nezaměnitelný hlas poznali a věděli, že pod maskou se skrývá právě on.

Rozporuplné reakce na odhalení Krause mají Slováci. Ti se na sociálních sítích nechali slyšet, že vůbec netuší, kdo tento zpěvák je, a tudíž ho nepovažují za hvězdu. Podobný problém mají čeští diváci u slovenských celebrit, a proto mnozí znovu prosí, aby případná druhá série show byla pro oba státy oddělená.

David Kraus vešel do povědomí lidí díky své písni Zuzana, ústřední písni k filmu Účastníci zájezdu s názvem Nevinná a rovněž dělá hudební vstupy v pořadu Show Jana Krause, kterou moderuje jeho otec.

David Kraus v ženském kostýmu

Zpěvák se nechal slyšet, že kostým Ufona neměl být původně vůbec pro pána. „Můj kostým byl původně šitý na ženu, jsem tedy rád, že jsem se v něm mohl dostatečně hýbat. V ramenou jsem širší a vrchní část mě dost dusila. Též jsem měl problém s dýcháním a viděním. Protože se mi do masky nevešly brýle, měl jsem před sebou celkem rozmazáno,“ vysvětlil Kraus.

Show pro Davida byla zážitkem, který si místo plánovaného volna daroval ke 40. narozeninám. „S maskou člověk ztratil úplně identitu. Stále vás někdo hlídá. Taky jste nemohli nic říct. Když jste měli technický problém, tak jste museli mávat. Nápad show byl skvělý. Nemyslím si, že šlo o soutěž, ale spíš o moderní estrádu,“ doplnil.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy