Jak první vystoupila Hana Holišová a opět nezklamala. Předvedla se jako americká černošská rapová hvězda z 80. a 90. let MC Hammer a byla naprosto dokonalá. V jejím přestrojení černouška bychom ji ani nepoznali. A perfektně zvládla i taneční kreace. Hanko, klobouk dolů!

Petr Rychlý se snažil zazpívat hit Pohoda od Kabátů. Pepovi Vojtkovi se ale podobal snad jen vizáží. I když do toho na pódiu dal maximum, hlasově to prostě nezvládl. Trochu přehrával, prostě není žádný rocker. Vojtek se tak nemusí bát konkurence a Rychlý by měl raději zůstat u klidnějšího Nedvěda nebo Antonia Banderase. Ale šoumen se v něm nezapře.

Herečka Ivana Chýlková se proměnila ve známou zpěvačku Fergie a zazpívala píseň A Little Party Never Killed Nobody. Její vystoupení bylo doslova famózní! Slušelo jí to a porota ji chválila. Ale vyjadřovala se spíše k jejímu vzhledu než zpěvu. Ten nikoho nějak zvlášť nezaujal. Ivanka zpívala falešně a bylo vidět, že to není zrovna šálek jejího čaje. Ale kočka to byla, to se musí nechat.

Překvapením večera byl David Kraus. Ten se předvedl se songem Imagine od Johnna Lennona z The Beatles. Jeho vystoupení bylo naprosto fenomenální. Davidovi píseň sedla a bylo vidět, že se u klavíru cítí jako ryba ve vodě. Tímhle vystoupením si krasavec určitě napravil reputaci. Dojal všechny přítomné i porotu.

Nejvtipnější proměnu měl Petr Vondráček, který se převtělil do britském zpěváka Boye George z kapely Culture Club. Vypadal totiž spíš jako ruská Marfuša. Jeho vystoupení nenadchlo ani neurazilo. Podle poroty byla ale jeho podoba se zpěvákem dokonalá.

Dalším černochem dnešního večera byl Adam Mišík. Na pódiu zazpíval Mambo No. 5 od Lou Begy. A pořádně to rozjel. Byl jako vždy úžasný a jeho taneční kreace byly dokonalé. Chvílemi trochu nestíhal s dechem, ale toho si snad ani nikdo nevšiml. Akorát asi zklamal svoje fanynky, protože snad poprvé neodhalil svoje tělo. Mišík prostě zase zabodoval!

Iva Pazderková jako Pink se pořádně rozjela. Song Try zvládla úžasně! Na pódiu měla na sobě jenom kalhotky a podprsenku a předvedla neuvěřitelný výkon! Přestože tvrdila, že je velmi stydlivá, na pódiu působila sebevědomě i při akrobatických kouscích, které podle nás zvládla na výbornou. Nejenže předvedla vypracované tělo, ale vložila do toho i svůj herecký talent.

Anna Fialová se ukázala jako zesnulá zpěvačka Whitney Houston. Těžkou píseň I Will Always Love You zvládla absolutně s přehledem. Ukázala, že je opravdovou zpěvačkou a její vzhled byl dokonalý. Dala do toho opravdu všechno a bylo to rozhodně jedno z nejlepších vystoupení večera. Porota se jí dokonce klaněla.