Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Show Tvoje tvář má známý hlas odstartuje žhavým číslem: Tyhle krásky se odvázaly

soutěž
Už v sobotu večer startuje na obrazovkách televize Nova šestá řada oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Kromě osmi nových a velmi talentovaných soutěžících, jejichž výkony budou stát za to, je pro diváky připraveno i jedno velmi speciální číslo.

Dámy z minulých sérií předvedou naprosto sexy číslo, kdy se převtělí do dívčí skupiny Pussycat Dolls. Eva Burešová, Berenika Kohoutová, Markéta Konvičková, Anna Julie Slováčková, Jitka Boho a Markéta Schimmerová Procházková tvrdě dřely na tom, aby hit od této skupiny stál za to.

Jelikož jde i o velmi náročné taneční číslo, přípravy se nesměly podcenit. Jak se jim to povede, uvidí diváci už v sobotu večer v show Tvoje tvář má známý hlas.

Mimo to se diváci samozřejmě můžou těšit na Zuzanu Norisovou, Romana Zacha, Kateřinu Brožovou (51), Jána Jackuliaka, Debbi, Roberta Urbana, Kateřinu Marii Fialovou a Marka Lamboru.

Mohlo by vás zajímat

Další články