„Mleli z posledního. Dokonce se proslýchá, že někteří soutěžící uvažovali, že kvůli náročným tréninkům ze soutěže odstoupí,“ prozradil deníku Aha! zdroj ze zákulisí. Už jen na ukázkách, kde pod taktovkou Yemiho tvrdě dřou, on na ně ječí, nejradši by vypadli a na celé vystoupení se vykašlali. Nejhůř prý na tom byla Ivana Chýlková (53) s Petrem Rychlým (50). Ti měli s přípravami největší problémy.

„Nevím, jestli jsem nadšenej. Je to sestříhaný tak, aby to vypadalo jako jeden velkej mejdan, ale přišel pátý týden a hlava už mi to nebere. Myslím si, že byla chyba, když jsem přijímal nabídku do této soutěže. Měl jsem se podívat do občanky,“ říká Rychlý, který dokonce přiznává, že anglickým textům vůbec nerozumí, tak je to pro něj o to ještě těžší.

A ani Chýlková zrovna nejásá nad tím, že kývla na účinkování v show, která momentálně bortí sledovanost. „Na to se nedá zvyknout,“ lamentovala herečka. „Mám pocit, že už jsme na konci, já teda se silami jsem na konci určitě,“ dodala s vyčerpaným výrazem. Ale i kdyby chtěli skončit, tak smlouva jim to nedovolí pod hrozbou dost tučných pokut. Takže museli zatnout zuby a jet dál z plných sil jako doposud. Ale na pódiu není vůbec poznat, že by se hroutili, tam to vypadá, že si to náramně užívají.

To se máme zas v sobotu na co těšit, snad tam nikdo na jevišti nezkolabuje