Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Show Tvoje tvář má známý hlas nás pořád trhá rekordy, divákům ale chybí vyhazování účinkujících

Samotné převlékání se časem lehce okouká, diváci by rádi viděli
ještě větší drama.
Zdroj: facebook.com
Novácká show Tvoje tvář má známý hlas má pořád rekordní sledovanost, zároveň se ozývají diváci, kteří by rádi viděli ještě větší vzrušení. Nikdo totiž nevypadává, takže podle některých diváků to není to pořádné nervydrásající drama.

Televizní show Tvoje tvář má známý hlas každý týden láme rekordy sledovanosti. V sobotu dosáhla skupina Nova 52,38 % share v prime time v CS 15–54 a dominovala tak televizním skupinám českého trhu. Potvrdila tím svůj stabilní náskok nad svou nejbližší konkurencí, když dosáhla cca čtyřnásobku podílu na sledovanosti. V cílové skupině 15–54 pořad sledovalo 54,71 % diváků u obrazovek a v širší cílové skupině 4+ show přilákala 1 895 tis. diváků.

To jsou vynikající čísla, ale také se objevují hlasy, že soutěži chybí velký moment vzrušení. Český divák je zvyklý, že při soutěži o něco jde, že někdo prohraje. Televizní divák znal koncept pořadu StarDance, kde ti nejslabší dostali padáka.

Tvoje tvář má známý hlas je jiný formát. Jde primárně o zábavu, vyhrané peníze jdou na charitu. Nikdo nevypadne, všichni účinkující mají jistotu dalšího dílu. A tím show do jisté míry ztrácí šmrnc a napětí.

Takže jedinou změnou díl od dílu je vlastně čtvrtý porotce, který se mění. Divák se tak těší na porotu, těší se na proměny, ale nemusí se obávat, že o nějakého favorita přijde.

Show tak stále sleduje obrovský počet diváků, zároveň zaznívají hlasy, že je to pořád dokola a tak trochu nuda.

Je otázkou, zda by se další řada dala postavit jinak, nebo Nova musí ctít licenci a zachovat průběh soutěže podle původního španělského formátu.

Diváci u televize nehlasují, nemusí se obávat, zda jejich favorit vypadne, v podstatě si jen užívají písničky. Bude zajímavé sledovat, zda je možné utáhnout tímto stylem další řadu.

Související články

Další články