Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Shopaholicadel znovu seřvala svého Davida: Skončil jsi, táhni, křičela a vyhnala ho za dveře

Shopaholicadel se snoubencem Davidem
Zdroj: Instagram Shopaholicadel
+ Další 4 fotografie
bizár

Shopaholicadel opět ukázala, jak tvrdá dokáže být na svého přítele Davida, se kterým se snaží mimo jiné o dítě. Kontroverzní influencerka ho během svého živého vysílání vulgárně vyhodila za dveře v bytě s tím, že mu otevře, až se jí bude chtít. V dalším ze svých streamů pak promluvila o miminku, ve kterém jí brání hateři. S tím nesouhlasil její David a opět přišlo tvrdé napomenutí.

Už není tajemstvím, že Shopaholicadel zakazovala svému partnerovi Davidovi chodit na toaletu. V minulosti vyplulo na povrch, že mu dokonce zakazovala počítač a její expartner musel mít své osobní věci ve sklepě.

Domácí šikana ze strany Adély ovšem stále nebere konce. Tentokrát svého Davida vulgárně vyhnala z bytu, což fanoušci zaznamenali během jejího živého vysílání na TikToku. Záznam zveřejnila i streamerka Lilian Voss na svém Instagramu. "Mě to nezajímá, skončil jsi. Takže táhni do pí*i," vynadala Adéla svému partnerovi. "Já ti otevřu, až budu chtít," dodala.

Nemůžu otěhotnět kvůli haterům, říká Adéla

Ač je Adéla na svého partnera často vulgární a zlá, je to právě David, se kterým chce mít dítě, o čemž pravidelně hovoří na TikToku. Avšak otěhotnět se jí prý nedaří kvůli haterům.

"Neurážejte mě za tu panenku, že mi je, kolik mi je. Prosím vás, mně to hrozně pomáhá na psychiku. Zatím se nám nedaří miminko, kvůli vám haterům a ze stresu," prozradila na sebe Adéla. "Není to jen kvůli stresu, ale i zdraví, že jo," doplnil ji David, což neměl dělat. "Ne, je to hlavně kvůli haterům," napomenula ho influencerka.

I když je Adéla na svého partnera často velmi vulgární, jemu se s ní prý žije jako na zámku. Davida podle svých slov miluje a nikdy by nedovolila, aby se měl špatně.

"On je dospělý, rozhoduje za sebe, je svéprávný, a kdyby se se mnou neměl dobře a nemiloval mě, tak dávno odejde. Očividně se se mnou má velice dobře a doopravdy mě miluje a jsem pro něj ta pravá, takže si svoje řeči nechte. Menstruace funguje, jak má, a o miminko se budeme snažit dál," řekla nedávno na svém Instagramu.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy