Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Shopaholicadel zase blábolí: Rozhodně není panna, normálně jsme spolu spali, říká David

David Pražák obvinil Shopaholicadel ze lži: Není panna, normálně jsme spolu spali, říká
Zdroj: koláž eXtra.cz/eXtra.cz Renata Bušková/eXtra.cz Slávek Vybíral
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
lži

David Pražák, jeden z expartnerů influencerky Adély Pulcové alias Shopaholicadel, už zřejmě nemohl déle mlčet. V rozhovoru pro web antiyoutuber.cz prozradil, že její tvrzení, že je stále panna, je pouze další z jejích bohapustých lží. 

Opět lhala

Není to tak dlouho, co se bizarní influencerka Shopaholicadel ve svém živém vysílání na TikToku přiznala, že ve svém věku zůstává její panenská blána zcela neporušena. "Je mi to ostuda v jednatřiceti letech se k tomuhle přiznávat, ale s mým problémem bych musela být panenka Marie svatá, abych otěhotněla," prozradila před pár měsíci Pulcová a dodala, že je stále ještě panna.

Její tvrzení ale pořádně nadzvedlo mandle jejímu expartnerovi Davidu Pražákovi, známému jako Fregamer, který to označil za další lež, kterou Shopaholicadel vypustila z úst. „My jsme spolu ze začátku normálně spali, ale ke konci už vůbec. Ona se prostě snaží hrát chudinku, to je právě ono," prozradil David webu antiyoutuber.cz.


Panna není

Podle něj se Adéle nedá věřit ani nos mezi očima. "Já nevím, jestli s těmi dalšími partnery byla domluvená, že o tom budou lhát, ale přijde mi to fakt dost divný. Jako v jejím věku tvrdit, že se bojí sexu, navíc po těch všech vztazích, co měla? To prostě nevymyslíš,“ podotkl se smíchem bývalý přítel Shopaholicadel.

Mnoho lidí se domnívá, že je Adéla Pulcová závislá na návykových látkách, v tom se jí ale David zastává. „Můžu říct, že v době, kdy jsem s ní byl, tak žádné drogy nebrala a ani alkohol. To, jestli je brala později, vůbec netuším. Ale když jsem ji později sledoval, tak jsem si všiml, že je výrazně hubenější. Ale může to být prostě stresem nebo tak, nemyslím si, že by něco brala,“ řekl Fregamer, který nyní žije spokojený život ve vztahu se svou novou partnerkou Eliškou.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy