Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Shopaholicadel vyznala lásku snoubenci, ten u toho trpěl: Lidé žádají Davidovo vysvobození

Shopaholicadel se svým snoubencem Davidem Pražákem.
Zdroj: Se souhlasem Shopaholicadel
+ Dalších 6 fotografií
Výročí

Známá influencerka Shopaholicadel oslavila roční výročí vztahu se svým snoubencem Davidem. Lásku mu vyznala veřejně během svého livestreamu na TikToku. Svému milému poděkovala nejen za první společně strávený rok, ale také za to, že to s ní vydržel. “Chtěla jsem ti poděkovat, že to se mnou snášíš, i když občas kvůli tý mojí nemoci, tý poruše osobnosti, to máš se mnou těžký. I přes ty všechny hejty, co kvůli mně máš, jak jsem osobnost na internetu,” rozjímala Adéla. 

Hvězdička českého internetu Adéla Pulcová, influencerka známá jako Shopaholicadel, oslavila první výročí vztahu se svým snoubencem Davidem. Namísto romantické večeře však došlo na netradiční vyznání lásky před očima tisíců lidí. Adél se totiž rozhodla svému milému poděkovat za společně strávený rok přímo během svého živého vysílání na TikToku.

Vyznání lásky před očima tisíců lidí

“Zlatíčko, máme rok výročí. Já bych ti chtěla strašně moc poděkovat za to, že jsi to se mnou vydržel. Že to se mnou snášíš, i když občas kvůli tý mojí nemoci, tý poruše osobnosti, a tohle, to máš se mnou těžký. I přes všechny ty hejty, co kvůli mně máš, jak jsem osobnost na internetu, tak ti chci za všechno poděkovat. Doufám, že to se mnou zvládneš i další roky a strašně moc ti děkuju!” dojímala se Adéla.

Záznam streamu nyní koluje po internetu a opět trhá rekordy v počtu zhlédnutí. “Ten je vidět, že je úplně nešťastný” nebo “Kdo uteče, vyhraje”, píší lidé. Ti totiž Adélu v posledních týdnech obviňují z toho, že Davida týrá.

Požádal ji o ruku na prvním rande

Necháme se překvapit, jak to nakonec dopadne se svatbou. Známé “do roka a do dne” se totiž nekonalo. David Adélu požádal o ruku totiž první den, co se uviděli. O tom se influencerka před časem rozpovídala v Hvězdné talkshow. “O ruku mě požádal hned ten první den, hned na prvním rande po tom, co přijel ke mně,” prozradila. S Davidem se prý však znala již 6 let, ale pouze přes sociální sítě.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy