Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Shopaholicadel vrací úder: Jona Mariánka označila za upadající hvězdu. Chce se na mně zviditelnit, hlásí influencerka

Shopaholicadel vs Jon Mariánek: Válka nejrezonovanějších jmen českého internetu
Zdroj: Se souhlasem Jona Maranka/Shopaholicadel/Koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
střet

Vypadá to, že Česko přijde o stream století. Instagramový spor mezi známou influencerkou Shopaholicadel a kontroverzním youtuberem žijícím v Americe Jonem Mariánkem totiž nadále pokračuje. Poté, co si Jon z Adély vystřelil na sociálních sítích a následně ji označil za pacienta, ho influencerka zablokovala a k celé situaci se vyjádřila na svém TikToku. Co prohlásila?

Když mělo dojít ke společnému streamu Jona Mariánka a Shopaholicadel, jedněch z nejvíce rezonujících jmen českého internetu, fanoušci byli nadšení. Namísto původní myšlenky společného streamu však mezi dvojicí došlo ke sporu.

Jak jsme již psali, kontroverzní český youtuber žijící v Americe Jon Mariánek si před pár dny vystřelil ze známé influencerky Shopaholicadel na Instagramu, kde zveřejnil screenshoty celé konverzace s ní.

Jon Mariánek označil Shopaholicadel za pacienta

Jak vyplývá ze snímků jejich chatu, Jon se nejdříve pokoušel Adélu přimět ke společnému živému vysílání, které se mělo uskutečnit na TikToku. Po několika málo zprávách se však konverzace mezi oběma vyhrotila. “Ty mi tu tykáš jak nějaký chábr z hospody,” osočil Adélu Mariánek. Později ji označil za pacienta a nabídl jí “free konzultaci”. Tím konverzace mezi oběma podle všeho nejspíš skončila. Fakt, že Mariánek chat zveřejnil, se Adély velmi dotkl.

Shopaholicadel: Mariánek se na mně chtěl zviditelnit

Nyní, nejspíš i na popud svých fanoušků, se Mariánek rozhodl Adélu oslovit znovu a dokonce se influencerce omluvil. Ta si ho místo odpovědi zablokovala a k celé situaci se vyjádřila na svém TikToku. “S Mariánkem po tom, co udělal, určitě stream dávat nebudu. S kýmkoli jiným, ale s ním ne,” vysvětluje. “On je upadající hvězda a snaží se to zachránit,” okomentoval situaci Adélin snoubenec David. Podle jejich slov se Mariánek pokoušel na Adéle pouze zviditelnit.

Jon Mariánek je však proslulý tím, že si rád dobírá Česko a známé české osobnosti. Společný stream s Adélou chtěl nejspíš dopřát svým fanouškům jako dokonalou bizarní podívanou.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy