Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Shopaholicadel v Love Islandu: Dejte ji tam, prodáme obě ledviny, prosí lidé

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel má nového domácího mazlíčka.
Zdroj: Se souhlasem Shopaholicadel
+ Dalších 8 fotografií
Love Island

Známá influencerka Shopaholicadel již několik měsíců ovládá český internet. Ačkoli jí byl několikrát smazán účet a zdálo se, že její pomyslné “slávě” je konec, Adéla Pulcová vždy dostala zelenou a vrátila se na sociální sítě zpět. Nyní by ji lidi rádi viděli v reality show Love Island. “Prosím TV Nova, vemte ji do Love Islandu,” koluje po TikToku. 

Hvězdička českého internetu nadále dostává zelenou. Známá influencerka, která údajně trpí bipolární poruchou, Adéla Pulcová alias Shopaholicadel, stále panuje českým sociálním sítím.

Ani “kampaň” #srpenbezadel, která měla vést k alespoň částečné regulaci její všudypřítomnosti, však svůj účel nesplnila. Lidé, kteří hashtag #srpenbezadel šířili, vysvětlují, že člověk jako Adéla nemá na internetu co dělat. Podle mnohých je zlá, zákeřná, nemocná a influencerka má dokonce údajně týrat svého snoubence Davida, o čemž jsme informovali. Vzhledem k těmto okolnostem by podle mnohých neměla získávat pozornosti, které se jí  již několik měsíců dostává.

Na streamech došlo k několika skandálům

Adélu sledují stovky tisíc lidí, ale většina z nich pouze pro pobavení. A to kvůli bizárním hláškám a výstupům, které influencerka sdílí. Na jejích pravidelných streamech došlo i k několika skandálům - Adéle například omylem vykouklo ňadro a opakovaně se zkrátka neudržela a přestala se hlídat. Díky tomu nejednou mluvila značně vulgárně, díky čemuž ji platforma TikTok na pár hodin zablokovala účet, údajně měla během živého vysílání taktéž usnout.

Shopaholicadel: Lidé ji chtějí v Love Islandu

I přes to všechno lidé nyní volají po tom, aby se Shopaholicadel objevila v reality show Love Island. “Prosím TV Nova, vemte ji do Love Islandu. Měla by tam i svého Davida a třeba by mu dovolila i kakat,” koluje nyní po TikToku. Video má půl milionů zhlédnutí.

@loveisland_czsk Prosím TV Nova vemte ji do Love Islandu 🙏💓 Měla by tam i svého Davida a třeba by mu dovolila i kakat. #loveisland #loveislandcs #loveislandczsk #shopaholicadel #bombshell #foryou #fyp #protebe ♬ původní zvuk - Love Island CZ/SK 2022
“Víte, jak by vám stoupla sledovanost? Dala bych za to všechno, aby tam byla,” píše pod příspěvekem fdivačka. Nebo “Prodala bych klidně obě ledviny, jen abych ji tam viděla,” komentují další uživatelé. Jedná se však samozřejmě o další ze vtipů, kterých se Adéla stává pravidelně terčem. Nebylo by to však poprvé, co by se influencerka objevila v televizi. Adéla se v minulosti pokoušela prosadit také v SuperStar, o čemž jsme informovali. Tehdy se stala královnou hvězdné pěchoty.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy