Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Shopaholicadel šla s pravdou ven: Sotva za Davčou práskly dveře, hned podlehla jinému

Shopaholicadel a David
Zdroj: Se souhlasem TV Barrandov/koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
POTVRZENÍ

Její malí sledovatelé dostali lekci, jak se chovat po rozchodu. Tiktokerka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel (29) měla podle různých náznaků svého nového přítele Jana Kulase v ložnici jen pár hodin poté, co došlo k rozchodu s jejím bývalým Davidem Pražákem. A ani nepřekvapuje, že to sama přiznala. Záznam na YouTube uveřejnil FatDad.

„Co se týká hm, hm, tamtoho, hehehe, řeknu upřímně: jako chtěla jsem počkat, nebudu říkat, že ne, ale to je prostě život. Hahaha. Nemůžu si na nic stěžovat, jsem maximálně spokojená jako, víš co. Doufám, že to bude takhle skvěle pokračovat,“ přiznala Adéla (záznam na YouTube).

Potvrdilo se tedy to, co eXtra.cz před pár dny řekl sám David Pražák.

Ten den, co mě vyhodila, už chrápala s tím druhým,“ vyjádřil se pro nás expřítel Adély. Ta přitom do té doby tvrdila, že žárlit na Honzu nebylo třeba. Dnes jde už oficiálně o nováčka v její ložnici.

Youtuber FatDad, který se na Adélu specializuje, pak také uveřejnil zprávy, jak Shopaholicadel o svém novém klukovi psala obdivná slova ještě v době, kdy byla s Davidem. Přiznávala i líbání.

Intimnosti s Davidem i po rozchodu?

Adéla po rozchodu Davida pohanila, když tvrdila, že v posteli to s ním nebylo ono, což bylo v rozporu s jejími předchozími prohlášeními. A teď se navíc ukazuje, že pár dnů před natočením svého videa s reakcí také mluvila jinak.

„Proč ho vymazávat ze svého života? V Jablonci nad Nisou mi strašně pomohl. Neměla jsem na jídlo, šel do práce, aby na něj vydělal… I kdybych si časem našla někoho jiného, neznamená to, že Davida vymažu ze života… Hlavně jsem Davidovi řekla…, že bych za ním tajně jezdila a budeme to spolu mít… Jen by se to ten nový nesměl dozvědět… Uspokojila bych ho tak, že by holku mít nemusel. Měl by kamarádku s výhodami… Já chci, protože mně se to s Davidem vždycky líbilo. To říkám na rovinu,“ překvapila Adéla.

Dnes je podle svého TikToku opět na vrcholu blaha a plánuje s Janem nehynoucí lásku a budoucnost snů.

„Hlášení: mám se konečně šťastně a spokojeně a hlavně jsem upřímně zamilovaná a chci si už časem založit rodinu. On mi zlepšil dny a noci a týdny a měsíce a roky,“ básní ohledně svého nového kluka Jana Kulase s tím, že je nikdy nikdo a nic nerozdělí. Jenže před teprve před chvilinkou to samé říkala i o Davidovi…

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy