Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Shopaholicadel škemrala u Kajumiho o dárky: Adámku, prosím, aspoň nové koťátko, žadonila

+ Dalších 5 fotografií

Shopaholicadel je zpět! Poté, co kontroverzní influencerce před pár dny síť TikTok zablokovala účet s desítkami tisíc followerů za vulgární vyjadřování, Adéla opět dostala zelenou a profil jí byl obnoven. Jak sama v minulosti zmiňovala, působení na internetu jí doslova zachraňuje život a zajišťuje živobytí. Shopaholicadel se díky svým pravidelným streamům, na kterých vydělává pomocí “dárečků” od svých sledujících, dokáže slušně uživit a tentokrát to byl Adam Kajumi, který se influencerku rozhodl podpořit. Vděčnost však nepřišla, Shopaholicadel ve streamu na TikToku žádala více. 

Kontroverzní influencerka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel stále ovládá české sociální sítě. Její pomyslnou slávu neshodila ani kampaň #srpenbezadel, která měla za cíl Adélino působení na internetu zastavit. Proti Shopaholicadel se tehdy spolčili nejen ostatní influenceři, ale i běžní uživatelé, kteří zastávají názor, že Adéla je nemocný a zlý člověk, který by neměl získávat takový prostor a mít možnost ovlivňovat třeba dětské publikum.

TikTok jí dal opět zelenou

Adéla tehdy přišla o desítky tisíc svých sledujících, ale další desítky jí zůstaly nadále věrné. I přesto nakonec o svůj účet, který ji živí, přišla. Platforma TikTok před pár dny Adélin oficiální profil zablokovala kvůli používání vulgarit a zakázaných slov, jak jsme psali. Ale netrvalo dlouho a Shopaholicadel už je zase zpět.

Podpořil ji Adam Kajumi

Influencerka opět navázala na své tradiční TikTok streamy, ze kterých plyne hlavní část jejího příjmu. Lidé jí pomocí aplikace posílají takzvané gifty, dárečky v podobě emotikonů, které později Adéla může zpeněžit. Tentokrát se ji rozhodl podpořit Adam Kajumi, influencer a současný přítel Natálie Grossové.

Adam influencerce poslal sérii giftů. Namísto poděkování však Adéla žadonila ještě o více. “Adámku, já bych chtěla dostat TikTok Universe,” rozplývala se. “Adame, můj sen je TikTok Universe nebo alespoň nový koťátko,” zopakovala o chvíli později znovu. Tím si Adéla opět naběhla.

O Shopaholicadel se nedávno v pořadu eXtra Host rozpovídal i Jakub Jíra, který ji poznal osobně. Rozhovor si můžete pustit v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy