Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Shopaholicadel se zase pustila do Davida: Pak promluvila o své svatbě, kde bude za princeznu

Shopaholicadel se snaží o miminko.
Zdroj: Instagram Shopaholicadel / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
vztahy

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se brzy stane vdanou paní. Za manžela si chce vzít svého Davida, kterého sice často veřejně komanduje, ale i tak je to její životní partner. Ukázku z jejich života sdílela na svém Instagramu, kde si na něj vulgárně postěžovala, a o pět minut později začala mluvit o lásce a detailech jejich svatby. Kontroverzní influencerka prozradila, jaké bude mít šaty, a svěřila se i s cenou zásnubního prstenu.

"Ahojky lidičky a zlatíčka. Já si musím postěžovat, protože ten debil David ty vole mi autem zastavil, protože šel na cígo. A on mi zastavil a pí*o tady je všude louže, já jsem do toho šlápla a mám mokrý nový boty i ponožky. Ty vole, fakt ty vole. To je debil, fakt ty vole. S ním někam jet, tak se musí vždy něco špatného přihodit. Doufám, že máte ty vole hezčí ráno," popsala Adéla s množstvím vulgarit hned na úvod výlet se svým Davidem, který nedávno úspěšně absolvoval řidičské zkoušky.

Detaily zásnub i vysněné svatby

Pak ale jako by se nechumelilo, vše špatné bylo rázem odpuštěno a Adéla začala vyprávět o zásnubním prstýnku, který David vybral, jak nejlépe mohl.

"Lidičky a zlatíčka, ohledně videa zásnub. Ten prsten nestál do tisícovky, mám tady účtenku a stál do dvou tisíc. Fakt byl drahý a je nádhernej. Je podobnej tomu, který má Bella ze Stmívání, takže super. David věděl, co mi má vzít. Miluju ho a vezmu si ho," řekla kontroverzní influencerka na Instagramu s tím, že se svatba bude konat, až našetří dostatek financí.

"Vezmu si ho, až našetříme peníze, aby byla hostina a všechno. Chci soukromou svatbu, klidně na městském úřadě, to mi stačí a asi tak s pěti lidma. Chci, aby měl David oblek a já svatební šaty a závoj s korunkou, kterou chci. Všechno bílé. Mám vás všechny ráda a už přestaňte být toxický, je toho moc," dodala Adéla.

Pár se snaží o dítě

Pár se v poslední době také snaží intenzivně o miminko. O pokrocích pravidelně informuje své fanoušky na TikToku.

"My se o to miminko pořád budeme snažit, protože to trvá i několik let, než se miminko povede. I kdyby se miminko nepovedlo, tak se mnou Davča zůstane, není takový, že by mě kvůli miminku nechal. Máme panenku a zvířátka jako děti, takže to beru pozitivně," řekla Adéla nedávno.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy