Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Shopaholicadel se rozplynul sen: Místo moderování talkshow dostala vyhazov ještě předtím, než vůbec začala

+ Další 3 fotografie

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se měla stát moderátorkou Hvězdné talkshow, ale její sen se nakonec rozplynul. Tvůrci se rozhodli, že influencerku do pořadu neobsadí. “Shopaholicadel nebude součástí,” informovali na sociálních sítích. Důvodem je prý Adélino neslušné a vulgární vyjadřování. Ona sama má na věc jiný názor. 

Když Shopaholicadel obdržela nabídku moderovat Hvězdnou talkshow, doslova jásala nadšením. Být moderátorkou je totiž údajně jeden z jejích velkých snů, který nyní měla na dosah ruky. První natáčení se mělo uskutečnit již počátkem února, o čemž informovali sami tvůrci na sociálních sítích. Velkou novinkou navíc bylo i to, že fanoušci mohli být součástí natáčení, vstupenky již byly v prodeji. Ze všeho ale nakonec sešlo.

Shopaholicadel moderovat nebude

Adéla už koncem loňského roku svým fanouškům nadšeně hlásila, jak se na novou zkušenost těší. Ale bylo to zbytečné. Adéla show moderovat nebude. Tvůrci náhlý obrat odůvodnili tím, že se influencerka chová neslušně a mluví vulgárně.

„Měli jsme jednu podmínku, a to, že se bude Adel chovat na internetu slušně. To se však bohužel nestalo, a tak jsme se rozhodli, že s ní rozvážeme spolupráci,“ řekl pro antiyoutuber moderátor David Kastl. „Je to zkrátka nepoučitelný člověk a takové chování má v krvi. Nevěřím na jakoukoli změnu jejího chování," dodal.

Ona však situaci komentovala po svém. „Jeho rozhodnutí je mi úplně jedno. Já budu mít lepší věci,“ uzavřela. Ke spolupráci se Shopaholicadel se před časem v pořadu eXtra Host vyjádřil promotér Jakub Jíra. I on měl nápad obsadit influencerku do jednoho ze svých projektů, avšak i z toho nakonec sešlo. Rozhovor si můžete pustit v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy