Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Shopaholicadel se pustila do snoubence: Na Davídka vylila kýbl sprostých nadávek

Hvězda sociálních sítí Shopaholicadel a její snoubenec.
Zdroj: Se souhlasem Shopaholicadel
+ Dalších 6 fotografií
Odhalení

Shopaholicadel (28), vlastním jménem Adéla Pulcová, omylem zapomněla, že má právě zapnuté živé vysílání na TikToku, při kterém v pozadí hrubě nadává svému snoubenci Davidu Pražákovi. I když se zdálo, že úspěšná influencerka a její přítel jsou idylickým a harmonickým párem, přesto jsou časy, kdy se pořádně pohádají. Alespoň Adéla mu má vždy co říct, ostatně jak předvedla ve videu. 

"Ať vypadne, ty vole, tady prostě nebude. Ať jde do p*či už konečně," to jsou slova influencerky Shopaholicadel mířená na jejího snoubence Davida Pražáka během livestreamu na TikToku, na který zřejmě youtuberka zapomněla. Drsné nadávky jí lítaly z úst, jako by se nechumelilo. Po uvědomění, že byla ve vysílání slyšet, se fanouškům začala strašně moc omlouvat a vše to svedla na svou špatnou náladu.

Omluva na sebe nenechala dlouho čekat

"Čau lidi, prosím vás, lidičky a zlatíčka, vůbec si nevšímejte mojí nálady. Já to nemyslím vážně. Já Davídka miluju, ale prostě mám blbou náladu," napsala Adéla poté, co si všimla, že při palbě hořkých slov jede živě. Shopaholicadel žije s Davidem už nějakou dobu a za tu jejich vášnivou éru, jak tvrdí i světu, se stalo už dost bizarních věcí. Jenže všechny věci se týkaly právě Davida.

Zákaz snoubenci chodit na toaletu

Fanoušci ale mohou být na živáky Shopaholicadel už zvyklí, hlavně když je to co stream, to perla. Právě pozadí vysílání prozrazuje největší bizarnosti, které jejich soužití odkrývá. Například když Adéla pokřikovala na přítele s dotazem, jestli jde na toaletu. "Co? Na záchod? Kakat? Ty chceš kakat?" zní v pozadí živého vysílání Shopaholicadel, která se na svého snoubence Davida dívá vražedným pohledem a zároveň vrtí hlavou, že na záchod nepůjde. Šokovaní fanoušci si celou záležitost nahráli a video kolovalo na TikToku hodně dlouhou dobu. O informaci se podělila streamerka Lilian Voss.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy