Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Shopaholicadel se pokoušela dostat do reality show: Když ji odmítli, rozpoutala peklo na zemi

Bizarní postavička českého internetu.
Zdroj: Se souhlasem Shopaholicadel
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
zklamání

Tiktokerce a influencerce Shopaholicadel nejspíš tak trochu stoupla sláva do hlavy. Bizarní hvězdička českých sociálních sítí se totiž pokusila dostat do reality show Like Haf, kam chtěla jako host přijít společně i se svým snoubencem Davidem. Tvůrci ji však odmítli a Adéla kolem sebe začala kopat. “Mě, která má největší sledovanost na internetu, tam nepozvete?” oháněla se influencerka. Netrvalo dlouho a část konverzace se dostala na TikTok.

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se během velmi krátké doby stala hvězdičkou českých sociálních sítí. Během několika málo měsíců získala statisíce fanoušků a překonala většinu ostatních českých internetových tvůrců.

I když pomyslný úspěch tkví v tom, že lidé influencerku sledují hlavně pro naprosto bizarní obsah, své vlastní pobavení a zjištění, co vše je dnes také na internetu možné, ona sama sebe považuje za celebritu a často se i tak nazývá.

Adéla doslova vybouchla

Že jí sláva stoupla do hlavy, to potvrdila i tentokrát. Shopaholicadel se totiž pokusila dostat do realityshow Like Haf, vysílané na TV Prima. Influencerka sama oslovila tvůrce pořadu s tím, zda by se mohla zúčastnit další řady reality show, a to společně i se svým snoubencem Davidem a pejskem, kterého však nemá. Produkce z Primy ji slušně odmítla a peklo bylo na světě. “Mě, která má největší sledovanost na internetu, tam nepozvete? Co proti mně máte?!” spustila.

Opakovaně kolem sebe začala kopat

Adély se situace dotkla a neudržela nervy na uzdě. “Proč mi rozkazujete, že už vám nemám psát? A za druhý, proč v žádný řadě nebudu? Co proti mně do pr*ele máte?” pokračovala Adéla a žádala vysvětlení. Záznam konverzace nyní koluje po TikToku.
Není to poprvé, co kolem sebe Adéla začala kopat, když nedocílila svého. V létě se měla objevit jako host na dětském táboře Tábor s tiktokery, ale po vlně kritiky a návalu hejtů ze strany rodičů se organizátoři tábora nakonec rozhodli, že Shopaholicadel do týmu nevezmou. Adélina reakce byla podobná, jak před časem prozradil Jakub Jíra, jeden z organizátorů tábora, v rozhovoru pro eXtra.cz.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy