Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Shopaholicadel se hroutí ze ztráty fanoušků: Zvracím, nemůžu hýbat rukou a bolí mě žebro

Shopaholicadel reaguje na ztrátu sledujících.
Zdroj: foto ShopaholicAdel / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
influenceři

Kontroverzní influencerka Adéla Pulcová (28) alias Shopaholicadel ovládá už nějakou dobu sociální sítě. A to ne pro své umy, ale svým sledujícím je spíše pro smích. Došlo to až do takového stadia, že se proti ní spolčily desítky tisíc známých i neznámých uživatelů TikToku i Instagramu a Adélinu hvězdu chtějí i pro její dobro pohřbít. Za pár dní ztratila desítky tisíc sledujících a její reakce na sebe nenechala dlouho čekat, dle svých slov se doslova hroutí. 

Shopaholicadel se dokázala v poměrně krátkém časovém úseku vyšplhat mezi nejpopulárnější tiktokery v České republice. Prvně si jí lidé začali všímat, když otevřeně promluvila o své panence Markétce, o kterou se stará jako o skutečné dítě. To ale nebyl vrchol jejího působení na sociálních sítích. Dá se říct, že cokoliv Adél vypustila z pusy, tak se stalo virálním.

Nedávno například své sledující přesvědčovala, že v Liberci potkala filmového Harryho Pottera Daniela Redcliffa. "Hrála jsem s ním, nevím, jak vám to mám dokázat. Nevěděla jsem, že mluví česky, ale přišel za mnou a řekl mi, že mě zase rád vidí na place," uvedla Adéla v jednom ze svých streamů.

Shopaholicadel přišla o desítky tisíc sledujících

Někteří Adél litují kvůli předpokladu duševní nemoci. Sama eXtra.cz loni řekla, že trpí bipolární poruchou. Dokonce zažívá i psychické záchvaty a právě TikTok jí od těchto problémů pomáhá. "Kdybych neměla možnost se takhle pravidelně realizovat, bojím se, že by to se mnou nemuselo dopadnout dobře," svěřila se nám.

Pro další sledující je Adél manipulativní a zlá osobnost. Obě skupiny sledujících ale pojí jeden názor, že by se Adél neměla tolik vyzdvihovat, proto sociálními sítěmi kolují hashtagy: #srpenbezadel, #srpenbezshopaholicadel a sledující jí i vlivem známých influencerů klesli o desítky tisíc.

Zhroutil se jí svět: Chcete, abych skončila v nemocnici?!

Adél se tomuto "spiknutí" prvně na TikToku smála se slovy, že určitě nekončí, protože má na sociální sítě živnost. Pak ale obrátila a nahrála video, ve kterém mluví o svém zhroucení, které mají mít na svědomí právě ti, kteří se do kampaně proti ní zapojili.

"Jste na sebe pyšný, čeho jste dokázali? Vy si myslíte, že když mi spadnou sledující na TikToku i na Instagramu, tak budu v pohodě? Kvůli vám celou noc zvracím, nespím, strašně mě bolí hlava, nemůžu hýbat rukou ani nohou a strašně mě začíná bolet žebro, jako bych měla zápal plic. Doufám, že jste na sebe hrdý, co jste dokázali. Přijde vám normální se proti mně spolčit a udělat to, že mám zmizet ze sociálních sítí?"

"Chcete, abych skončila v nemocnici, abyste byli spokojení. Sakra, neznáte mě osobně a budete do mě jezdit takový bomby, a to nemluvím o osobnostech, které se proti mně otáčí. Nechápu vás, rozjíždíte proti mně hnusnou kampaň, abych přišla o sledující.

Vzpamatujte se, mám na to právo. Mám vás ráda, kvůli vám mi je špatně, nemůžu dýchat, pořád zvracím, nemůžu hýbat rukou a doufám, že teď jste spokojení," uzavřela Adél.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy