Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Exkluzivní zpověď nové lásky Shopaholicadel. Její partner se brání nechutnému nařčení a prozradil, jak to spolu mají

Red Face.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
obvinění

Shopaholicadel zase jednou vyvolala pořádný poprask. Zveřejnila totiž identitu svého nového partnera, z nějž však její fanoušci zrovna dvakrát neskáčou radostí. Podle zlých jazyků se má jednat podvodníka, jenž z žen jen tahá finance. Proti tomu se ale nový partner influencerky rázně ohradil a redakci eXtra.cz řekl, že to byl vždy spíš on, z koho tahali lidé peníze.

Informace, kterou dychtivě vyhlíželo snad celé Česko, je venku! Shopaholicadel má nového přítele, dokonce na svém Instagramu zveřejnila jeho fotky. Jenže místo nadšených reakcí se dočkala řečí, které nechce slyšet snad nikdo. Její nový partner je totiž podle zlých jazyků prý podvodník.

Doporučené video: Shopaholicadel se svým expřítelem Janem Kulasem.

Místo obdivu jejího partnera se v komentářích začaly objevovat příspěvky žen, které tvrdí, že se staly oběťmi Adélina nového přítele. “Já vím, kdo to je! To je ten chronický vypisovač na seznamce. Vypisuje všem s ženským profilem,” tvrdí Zuzana. A následně své tvrzení dokládá. “Tehdy psal mně, kolegyni a kámošce. Znaly jsme i holčinu, se kterou byl. Dárečky jsou jen začátek, pak najednou bude potřebovat finančně pomoct,” říká.

Tvrdá obvinění

Pod komentářem Zuzany se rozepsaly i ostatní ženy, které se podělily o svou zkušenost. “Plno ženských ho poznalo, je to chronický dívkař a pěkný podvodník,” píše jedna z údajných obětí nového partnera Adély.

Sledujícím tak už dává smysl, proč nový partner Adély nechtěl být zveřejněn na jejích sociálních sítích. “Tak už asi víme důvod, proč nechtěl být zveřejněn, očividně je známá firma,” napsala Michaela. “Už se na Aduš ta karma peče. Obere ji o prachy, ještě si kvůli němu ten d*bil vezme další půjčku a je v p*deli,” dodala další z komentujících.

Přítel Shopaholicadel se brání

Proti těmto tvrzením se přítel influencerky ohradil. "Nevím, proč to říkají, měl jsem seznamku na normální seznamování, nemám tam více profilů, měl jsem jeden ověřený. Kdybych podváděl ženy, určitě nejdu takhle veřejně na internet, nikdo neposlal žádný důkaz, ani žádné udání v minulosti neproběhlo. Ať se tedy ozvou ženy, které byly podvedeny, a ať to řeší případně policie. Většinou naopak ženy tahaly peníze ze mě. Po ženách, které to píšou, jsem požádal nějaký důkaz, screen nebo něco, ale nikdo žádný důkaz nemá," říká influencerčin partner ve vyjádření pro eXtra.cz. Kde je pravda, to nejspíš ukáže až čas.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy