Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Shopaholicadel promluvila o ponorce ve vztahu: Davča prošvihl MDŽ a dostal ultimátum

Shopaholicadel se svým snoubencem Davidem Pražákem.
Zdroj: Se souhlasem Shopaholicadel
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
Ponorka

Kontroverzní Adéla Pulcová (29) alias Shopaholicadel se na streamu platformy TikTok rozpovídala o vztahu s Davčou. Její přítel schytal bídu a také prozradila, jakou plánuje budoucnost. Svému příteli dala takzvaně nůž na krk. 

Influencerka a tiktokerka Adéla Pulcová (29) alias Shopaholicadel se opět pustila do komunikace se svými fanoušky. Na live streamu, který realizovala na sociální síti TikTok a poté uložila záznam na YouTube, se rozpovídala o Davčovi a jejich případných plánech do budoucna. Kontroverzní Adéla dala Davčovi slušnou bídu. Po tom, co si Pulcová založila profil na internetové platformě Badoo, dostává společný vztah Adély a Davida nový rozměr.

Založení seznamky odůvodnila tím, že si hledá přátele. "To, že jsem si něco založila, ano dobře, založila, ale založila jsem si to pouze s Davidovým svolením a nikde není psáno, že já Davida podvádím," rozčílila se tiktokerka. Tolerantní Davča jí očividně věří a miluje celým svým srdcem. Místo vrácení lásky nyní od partnerky dostává naloženo za to, že stále nemá práci a že propásl MDŽ.

David dává přednost počítači

Zdrcená influencerka přiznala, že její partner zapomněl na oslavu svátku žen. "Víte, co je strašně smutný, lidi? Že David ani neví, že je Mezinárodní den žen, nepopřál mi a to už dneska vzhůru byl. Od Davida se přání nedočkám, ale já jsem si zvykla," postěžovala si.

"Vys* al se i na naše výročí rok a pět měsíců. Je mu přednější počítač než já, to je super," ​dodala ironickým tónem. "Davča je tady na chatu," zmínil další účastník, což Shopaholic totálně rozmlouvala. "To těžko, ten spí, a kdyby ne, tak má problém," řekla. Budeme doufat, že svého přítele opět nešikanuje, jako tomu bylo tehdy.

Živit ho nebudu

Také padly otázky na společnou budoucnost této nerozlučné dvojky, která aktuálně zažívá ponorku ve vztahu. "Kdy bude svatba?" zajímalo jednoho ze sledujících. Striktní Adéla měla jasnou odpověď. "Je to soukromá záležitost, ale já to na svatbu nevidím," ​svěřila se. Také dala Davčovi striktní ultimátum, musí si najít práci. "Musí do práce, já toho chlapa svýma prachama živit nebudu. Tak blbá nejsem, abych živila chlapa, to v žádným případě," řekla Adéla.

Načež k tomu se objevily komentáře, proč s Davidem je, když je nešťastná. "To není tak jednoduché. Ale já bych ani tak nebyla sama. Mám Markétku a pejska," podělila se o své pocity. Kvůli tomu, že má starosti, nemůže spát a modlí se, aby si David našel práci. "Má na to rok, aby si našel práci," dala jasný mezník. Pokud se tak nestane, bude žít s pejskem a panenkou Markétkou.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy