Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Shopaholicadel přišla o hlavní zdroj svých příjmů. Kvůli vulgaritám a zakázaným slovům jí zrušili účet na TikToku

Shopaholicadel s Davidem nezvládají situaci.
Zdroj: Instagram Shopaholicadel
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Smazání účtu

Influencerka Shopaholicadel (29), vlastním jménem Adéla Pulcová, narazila na dno tiktokerského světa. Při živém vysílání se do ní začal navážet jeden z bojovníků Clash of the Stars Tadeáš Veselý, který ji svými urážkami zřejmě dostal, tam kam chtěl. Adéla totiž nadávky přeříkávala nahlas a za to jí TikTok smazal účet. Na něm přitom byla finančně závislá. Adéla ale neváhala a založila si ihned nový profil. Nakonec jí po několika hodinách starý účet opět vrátili.

Shopaholicadel nejpíš běsní. Sociální síť TikTok jí totiž smazala účet poté, co v livestreamu použila ostrá slova od zápasníka Tadeáše Veselého, která byla mířena proti ní. V konverzaci zazněly rasistické výrazy, slangové názvy různých zakázaných látek či výzvy k zabití. Přitom tato forma komunikace je na platformě striktně zakázána. Teď už to ví i Adéla.

Probuzení přítele kvůli urážce

TikTokerka streamovala s mikroinfluencerem MaxGreenem, který byl svědkem celého incidentu. "Jestli chcete hovna, máte je mít," začal psát Tadeáš na mobil přítele Adély Davida Pražáka. To youtuberku samozřejmě ještě víc popudilo, takže se rozhodla svého partnera kvůli tomu vzbudit. "Jo, tak on bude teď vyhrožovat. Děláš si ze mě p*del, Tadeáši? A jako co David, to jsi zapomněl, že jste kamarádi odmalička?" rozhořčila se Shopaholicadel. "Já asi vzbudím Davida, jak se mi zdá," dodala.

Bojovník v livestreamu

Zápasník z Clash of the Stars nepsal Adéle jen na mobil, ale také se vmísil do livestreamu. Tam jí napsal: "Párno je život." "To je hrozná p*del. Já mám v p*či, až mi to řekne do očí, tak bude bez zubů," dodal Tadeáš, který se očividně celou událostí bavil. Poté ho influencerka zablokovala.

V příštích minutách Adéla opravdu svého přítele vzbudila. Ten, celý naštvaný ze samotného probuzení, si přišel pro mobil a začal číst zprávy od Veselého. "Přestaň žrát to párno a jdi spát," napsal Tadeáš. Poté už se youtuberka vážně urazila a šla za Davidem osobně do ložnice, aby mu řekla, co se děje. Fanoušci už byli naštvaní, že se Adéla nevěnuje streamu, ale mobilu svého přítele.

Rozhořčený přítel

V dalším momentě si mobil převzal David Pražák a šel svému údajně kamarádovi vynadat do ložnice, kde byla sprostá slova slyšet až na stream. Adéla se tomu všemu jen smála, to však netušila, že ji za chvíli smích přejde. "Jak tam řve, já do tý ložnice nejdu teďka," směje se youtuberka. "Já už neusnu, do pí*i. Proč to řešíš, když streamuješ?" řekl naštvaně Adélin přítel, když se vrátil z ložnice. "Klid, zlato, do prde*e," reagovala na něho Adéla. "Běž si lehnout," dodala.

Bývalý přítel o Adéle

Není to tak dávno, co se k Shopaholicadel vyjádřil její bývalý přítel Patrik. "Čauky lidičky, chtěl bych se vyjádřit k Shopaholicadel. Říkala, že jsem měl v ruce nůž, to není vůbec pravda. Jediný, kdo měl v ruce nůž, byla ona, protože se chtěla několikrát zabít. A to je tak asi všechno, děkuji za podporu a mám vás moc rád," prozradil na sociální síti.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy