Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Shopaholicadel odkopnutý David Pražák: Kvůli Clashi chce bleskově nabrat 15 kilo

David Pražák alias Fregamer.
Zdroj: foto eXtra.cz/Renata Bušková
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
clash of the stars

David Pražák, pro mnoho lidí známý jako expřítel Shopaholicadel, se již brzy po rozchodu zmínil, že se cítí jako vysvobozený. Začalo se mu dařit, má dvě práce, koupil si nové auto a společně s přítelkyní čekají dítě. Většinu svého času nyní věnuje přípravě na zápas v Clash of the Stars. Tu skutečně nepodceňuje, své plány o tom, kolik chce ještě přibrat, sdílel s fanoušky na svém Instagramu. 

David Pražák na sociálních sítích vystupující jako Fregamer, se připravuje na zápas v Clash of the Stars.

Ten se uskuteční již zanedlouho – 10.6. Lístky na očekávaný turnaj už jsou dokonce vyprodány. Davidův Instagram zaplavily příspěvky z tréninků.

DOPORUČENÉ VIDEO: Rozhovor s Davidem Pražákem


Jeho fanoušky kontroverzní zápas zajímá. Zeptali se, kolik chce ještě přibírat. „10 až 15 kg,“ odpovídá Pražák na dotaz. Vzhledem k tomu, že zápas se blíží mílovými kroky, zůstává otázkou, jak to chce udělat. Přibrat svalovou hmotu za tak krátkou dobu je nemožné. Leda by měl David v plánu přibrat pouze tuk a vodu a udělat ze sebe otesánka.

David ze sebe chce udělat otesánka

Expřítel Shopaholicadel se chtěl zúčastnit Clashe ještě v době, kdy tvořil pár s Adélou. „Těším se, až dostaneš, protože seš malý nevychovaný spratek. Dostaneš jak čokl,“ vzkázal Ondřeji Untermüllerovi známému jako Kluk s kamením, kterého na zápas vyzval. Ze zápasu ale několikrát sešlo. Adéla to svému příteli zakázala. „Zakázala mu, aby se se mnou utkal. Mám sto chutí se s ním utkat. Chtěl bych mu vymlátit zbylé zuby,“ vzkázal Ondřej.

Pražák si po rozchodu s Adélou začal plnit sny. Už není podpantoflák a konečně může svobodně dýchat. „Nyní se cítím vysvobozený. Adéla, když šla ven, tak mě zamykala v bytě. Omezovala v osobní svobodě. Byly tam i další zákazy,“ popisoval v rozhovoru pro eXtra.cz.

Nad nadcházejícím zápasem visí stále mnoho otazníků, již brzy se ale konečně dozvíme, jak to celé dopadne. V kleci se Pražák postaví proti Klukovi s kamením již 10.6. v O2 Universum.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy