Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Shopaholicadel odkopnutý David: Cítím se jako vysvobozený, říká nadcházející tatínek

Shopaholicadel a David
Zdroj: Se souhlasem TV Barrandov/koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
bizár

David Pražák, pro mnoho lidí známý především jako bývalý přítel Shopaholicadel, si v posledních měsících prošel velice těžkým obdobím. Nyní to konečně vypadá, že se karta obrací a Pražákovi se začíná dařit. Dokonce pořádá sraz s fanoušky, o kterém se rozmluvil na TikToku. 

David Pražák (27) se do povědomí mnoha lidí zapsal jako přítel Shopaholicadel (29), se kterou tvořili pár déle než rok. Kontroverznější dvojici bychom na české internetové scéně hledali velice těžko. Velké lásce byl ale ze dne na den konec. A David se dokonce ocitl na ulici.

Fregamer, jak si David přezdívá, rozchodu rozhodně nelituje, ba naopak. Vypadá to, že se mu konečně začíná dařit a užívá si svobodu naplno. Již dříve si stěžoval na to, jak mu Adéla všechno zakazovala. Nyní má novou přítelkyni, se kterou čekají dítě, o těhotenství se nejdříve dlouho spekulovalo, ale Pražák informaci v rozhovoru pro naši redakci potvrdil.

Kromě toho, že patrně našel tu pravou, má také práci a nabitý program. Čeká ho totiž zápas v Clash of the Stars. „Nyní se cítím vysvobozený. Konečně mám tu svobodu do toho pořádně jít,“ sdělil dříve v rozhovoru pro eXtra.cz.

DOPORUČENÉ VIDEO: Rozhovor s Davidem Pražákem:

David plánuje první sraz s fanoušky

A aby toho nebylo málo, udělal si čas i na své fanoušky, pro které připravil první oficiální sraz s podtitulem family. Detaily o setkání Pražák prozradil na svém TikToku. Konat se bude 20. května v Kosmonosech, přičemž sraz bude v parku u základní školy v 18:00. „Těším se na vás, přijďte. Bude sranda,“ lákal David včera své příznivce.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy