Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Shopaholicadel obvinila Davču z týrání. Instagram ji pak zablokoval za šikanu a obtěžování

Shopaholicadel: Davča mě týral, tvrdí. Instagram ji zablokoval za šikanu
Zdroj: Se souhlasem TV Barrandov/koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Vzkaz Davčovi

Konec velké lásky Adély Pulcové alias Shopaholicadel a jejího snoubence Davida má dohru. Kontroverzní tiktokerka poslala svému expartnerovi jasný vzkaz na sociálních sítích. Adéla si stojí za tím, že poškozená je jen ona sama, a všechnu vinu za krach vztahu hází na Davida. 

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel tvořila dlouhou dobu nerozlučnou dvojku s Davidem Pražákem. Jejich vztahu ale přece jen vypršela lhůta životnosti a z populární dvojice se teď stávají lidé, kteří se nesnášejí. Kontroverzní tiktokerka navíc nezahálela a za svého snoubence si našla rychle náhradu v podobě nového partnera Jana, se kterým se měla stýkat již delší dobu, což vyplavalo na povrch od youtoubera FatDad.

Expřítel David poskytl vyjádření pro redakci eXtra.cz. "Konečně jsem odešel a jsem rád. Všiml jsem si, že na storíčku má nějakýho chlapa, ale neznám ho. Je docela divný, že mě vyhodí v jednu ráno, já jsem byl pryč už od deseti večer. Přišel jsem si ráno pro věci, který mi dala, a měla tam novýho chlapa," ​svěřil se David Pražák.

Veřejný vzkaz pro Davida

Poté, co si Shopaholicadel založila nový instagramový profil, poslala přes stories vzkaz určený Davčovi. "Jsem slyšela zase nějakou ko*otinu, že natočí film o domácím násilí, jak žena týrá muže. Jak já jsem ho týrala? Vy, co mě máte rádi a znáte mě dlouho, víte moc dobře, že to bylo naopak," začala si vylévat srdíčko na stories.

"David tejral mě, ne já jeho. Kdybych věděla, že reálně kamarády má, ať si s nima chodí ven. Ale že bere za svoje kamarády hatery, co jdou proti mně, to snad nemyslíš vážně, Davide," pokračovala emotivně. Nemůže skousnout, že Davča veřejně říká, co s Adélou musel zažívat.

Na závěr pak přidala výhrůžku. "Jestli si myslíš, že mi ublížíš, když uděláš nějakej film, tak já ti něco povím. Klidně si to udělej, mě tím neohrozíš ani neublížíš. Já se tě reálně nebojím a mám lidi, co mě mají rádi. Bez tebe já jsem tak v klidu psychicky a spokojená, že to ani nevíš," řekla hrdě na Instagramu.

Blokace profilu za šikanu

V posledních dnech má Adéla již několikátý nově založený profil na sociálních sítích. "Z nějakých důvodů prý podle Instagramu porušuju pravidla za šikanu a obtěžování. Za co? Já nic reálně nedělám a sdílím si tam svoje profily a fotky a jakoby svou práci," vyjádřila se influencerka. "Takže to fakt nechápu, kteří lidi mi to nahlašujou a nemají mě rádi. Já vás mám moc ráda," ​postěžovala si Pulcová, která se zoufale snaží získat zpátky své fanoušky.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy