Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Shopaholicadel objasnila špinavé spodní prádlo: Sdělila lidstvu svůj originální fígl k menstruaci

Shopaholicadel byla hostem Jaromíra Soukupa.
Zdroj: Se souhlasem TV Barrandov
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
Šok

Adéla Pulcová alias Shopaholicadel dostala od haterů pěkně naloženo, když se na YouTube objevilo video od její bývalé známé. Ta natočila věci, které Shopaholicadel s přítelem vyhodili během pobytu na její chalupě. Kromě hromady jídla nálezkyně objevila influencerčiny špinavé kalhotky. Adéla nyní v živém vysílání na TikToku vysvětlila pravděpodobný důvod jejich vyhození. 

Pojem menstruace zná každá žena a každá se s ní musí vypořádat sama. V dnešní době ale existuje už mnoho pohodlných způsobů, jak si tuto týdenní záležitost co nejvíce zpříjemnit. Co ale používá na menstruaci Shopaholicadel, vás možná překvapí.

V živém vysílání na TikToku se někdo ze sledujících zeptal Adély, jestli by nemohla natočit něco o menstruaci. Adéla Pulcová s nechutí odmítla, vzápětí ale prozradila, že ona sama při menstruaci používá jednorázové kalhotky.

Shopaholicadel používá jednorázovky

"Bys na tom videu ukázala, jaký používáš vložky," okomentovala hned dotaz Jenny Rinn, která s Adélou dělala společný stream. "To už jsem ukazovala," reagovala Shopaholicadel. "Náhodou je to lepší jak vložka, ty jednorázový kalhotky, holky," vypadlo z Adély. "To jsou ty, jak se perou, ne?" zeptala se jí Jenny. "Nene, tyhle se hned vyhazují. Ty, co se perou, jsou na více použití. Jeden balíček jednorázových kalhotek stojí 399 jako a je jich tam dvanáct," dodala Shopaholicadel, které šetření peněz zřejmě nic neříká.

Shopaholicadel se svým přítelem nejsou vůbec zvyklí šetřit, ba naopak. V jejich koši už skončila tuna nesnědeného jídla, termohrnek od Starbucks či ponožky, jak je vidět ve videu na YouTube. Dále majitelka chalupy, kterou na víkend tomuto páru půjčila, našla v koši špinavé kalhotky. "Ty vole, Adéliny spoďáry. Se jí do toho vy*ral holub snad. Ty kr*vo, se mi z toho obrací žaludek," řekla před nedávnem bývalá Adélina známá. Proto se nyní Shopaholicadel zřejmě snažila vysvětlit, proč ty kalhotky vlastně vyhodila, nejspíš za to mohla menstruace.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy